Přejít na obsah

Citizen Eco-Drive


enicar2

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 225
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 18. 7. 2022 v 19:55, gazdiq napsal:

Dal som ich teda reklamovať (kde sa mi snažili vysvetliť že 30 sekundová odchýlka je normálna) a nakoniec urobili "seřízení strojku a nasvícení".

Koukni do manuálu ke svým hodinkám. Ale Citizen u quartzek většinou uvádí přesnost +-15s/měsíc. Čili mínus třicet denně rozhodně normální není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 19. 7. 2022 v 13:07, sodekcz napsal:

@gazdiq Co jsem měl Ecodrive bez radia tak chodily max cca do 0,3 vteřiny denně. Což je 100x méně, než tvůj případ.

Myslím že měly limit do +- 15 vteřin za měsíc.

Dobití pomohlo? Jak byly staré a jaký režim za sebou?

Ahoj, no od toho servisu idu uplne presne. Netuším čo to bolo, vtedy.  Davam ich ale viac na slnko, predtým travili čas vo winderi( lebo som nemal druhé automaty do neho) tak tam toho moc asi svetla nepobrali.

Každopádne, ale zaruka 5 rokov, uplatnená, už 2x( prvý krát praskol pin v mieste ukotvenia naramku) bez problémov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Tak mám zase bordel v hlavě. Naštěstí to má mouchy. 43.5 je na hraně, spíš malý, 46 by bylo tak akorát, titan, ale líběj se mi tak, že bych ho snad zkusil a cena, zatím kolem 800USD, to už je skoro dost. Na druhou stranu, krásný potápky, poháněný sluníčkem a s rádiem.... No jak říkám, mám o čem přemejšlet...

as7145-85l_f_shot.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nepídil jsem se po tom, kdysi jsem na tuhle komplikaci narazil, ale měl jsem za to, že se to týká spíš starších kusů. Teď mám chvíli JDM limitku a funguje bez problémů.

Tady jsem to v popisu nenašel, ale zase jsem našel, že se jedná o 500ks JDM limitku. Nicméně pošta z JPN naposledy klapla úplně na pohodu.

Upraveno uživatelem (Miloš)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud je to podobné jako H111, tak je to Japan only. Dá se to ale případně manuálně synchronizovat emulací toho signálu mobilem, ale je to docela opruz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...