Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Pokud jsi hodinky kupoval u AD v kamenné prodejně, vezmi je tam a zeptej se jich. Bude asi potřeba vyměnit celou sponu. Strojek bych po pádu taky nechal zkontrolovat, když už tam hodinky budou. 

Poslal som ich do autoriz.servisu. Boli krátko po záruke. Nech to pozrú aj vo vnútri a doladia presnosť. Uvidíme..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, to je pro mě cesta opačným směrem. Už ty 42mm mi jsou trochu velký. :-(

 

Chlapi, tady se řeší blbosti s indexama a aby někdo napsal, že se začaly LHC dělat ve velikosti 44 mm (viz inzerce), to ne. Jsem ze sebe před chvilkou udělal prima kašpara...

L3.841.4.56.6

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím, zda se vyrábějí dnes, ale roky se vyráběly, černá, modrá a dokonce i stříbrná verze.

 

Edit: na stránkách výrobce pořád jsou:

https://www.longines.com/watches/hydroconquest/l3-741-4-96-6 (modré)

https://www.longines.com/watches/hydroconquest/l3-741-4-56-6 (černé)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nove hydry...

- 41 a 43mm

- cierna, seda, modra farba

- nova keramicka luneta so zubkovanim po celom obvode

- novy cifernik

- nova sekundovka

- novy gumeny remen

- novy zuzujuci sa tah

post-22327-0-68303800-1521662011_thumb.jpeg

Upraveno uživatelem misoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nové Hydry - alespoň podle obrázkú - vypadají jako DOSPĚLÉ hodinky. Uvidí se, jak budou působit naživo. Na to, kolik věcí se na nich změnilo, se podle mne povedlo zachovat LHC DNA. Docela mě překvapuje, že mi nechybí ty klínovité indexy na lunetě.

 

Nevím, jak budou vypadat ty šedé... ale černé 43 na gumě ve mě zažehly docela solidní chronochtíč..

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda fakt palec nahoru. Z myho pohledu vylepsili skoro vse co se dalo, keramicka luneta, kalibr s 64hod rezervou, fajn cifr. A nechali zakladni znaky vcetne ochrany korunky. Nevidel jsem zatim jak to bude s cenou, ale jestli to neprepali, tak to bude u entry potapek super volba.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Škoda, že neohlásili hned i 39mm verzi, protože v modré variantě bych je bral okamžitě všema deseti. Ciferník je fakt hezky čistší a ta nová luneta fajnová. Jen se bojím, že menší verze nebude.

Upraveno uživatelem SelfishMan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...