Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Hm... To je trochu rozumnější.

Na druhou stranu, za srovnatelné hodinky od Oris nebo Eterny, co mě tak namátkově napadá, dá člověk zhruba to samé. V případě Aquaracerů má za tuhle cenu člověk sotva quartz?

Na třetí stranu, za polovinu se dají sehnat nadupané Doxy se žralokem

Tak já nevím, no...  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, je to ranec. Ale tak nějak to asi jde ruku v ruce s obecnou strategií longines poslední doby. Nebo se mi to jen zdá, že se snaží posunout své hodinky o trochu výš a tak šroubujou i cenu?

Nn to jen tady u nas AD maji prepiceny ceny :-)

 

v DE na chronu24 jsou za 29.500 czk coz je cca 1135 eur tolik myslim stoji i na jejich eshopu v UK

 

No proste LHC se vic jak 30 nekupujou :D

Upraveno uživatelem moralles
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm... To je trochu rozumnější.

Na druhou stranu, za srovnatelné hodinky od Oris nebo Eterny, co mě tak namátkově napadá, dá člověk zhruba to samé. V případě Aquaracerů má za tuhle cenu člověk sotva quartz?

Na třetí stranu, za polovinu se dají sehnat nadupané Doxy se žralokem

Tak já nevím, no...  

Tak zase pozor ohledne Doxa. Nadupana Doxa jsou akorat modely SUB a pokud mi nekde ukazes treba SUBT1200 za dvacku, tak ti utrhnu obe ruce az u same pr...ele :D Zbytek z modelu Doxy jsou akorat smutnej pribeh. Je to skoda...

 

Jinak za LHC to je raketa jak bejk, zvlast, kdyz se ze zahranici daji sehnat lip. Ale zas je to novej model cerstve na trhu. Mozna pujdou casem dolu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, s těma Doxama jsem přestřelil. Měl jsem na mysli třeba D127SBO. Které samosebou se nedají měřit se SUBT1200, ale oproti Longines mi přijdou takové robustnější a zároveň s docela propracovanými detaily. A keramickou lunetu už mají dávno...

Počkáme, uvidíme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co sa cenotvorby tyka podla mna je to troska zabavna situacia,pretoze ked sa clovek pozrie na ceny jednotlivych dielov ako napriklad kolko stoji strojcek a pod potom proste ta vysledna cena je az podivne vysoka najma ked tu nieje ani chyru po rucnej praci ci akejkolvek autenticite jednotliveho kusu.Cena je len cislo ktore bud akceptujeme alebo nie.Mam rad hodinky ale ci je Rolex alebo akakolvek ina znacka tolko krat lepsia kolko krat je drahsia myslim ze viem presne....NIE JE! A predsa sa kupuju a budu sa kupovat aj ked kludne o tretinu zdrazeju....vzdy sa najdu ludia co to kupia a vyrobcovia a predajcovia si logicky povedia ...preco by sme teda nepytali viac ked to ludia platia?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nn to jen tady u nas AD maji prepiceny ceny :-)

 

v DE na chronu24 jsou za 29.500 czk coz je cca 1135 eur tolik myslim stoji i na jejich eshopu v UK

 

No proste LHC se vic jak 30 nekupujou :D

 

V UK stojí 1090 liber https://www.longines.co.uk/watches/sport/hydroconquest?p=3, akorát doručují jenom do UK. AD v ČR chce za rok starý model o 9k víc a zatím ho ani nemají skladem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Netreba kupovat primo v Longines, treba THBaker, Jurawatches (ale je tech prodejcu tady vic) je maj za stejnou cenu a posilaj do Evropy - THBaker zadarmo myslim u drazsich hodinek.

 

Díky moc za tip. Nový HC mají za hodně zajímavou cenu a není to šedivka. Bral jsi někdy od nich?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ach jo. Dal jsem si předsevzetí, že si letos pořídím max jedny hodinky. Ty už jsou dva týdny doma a já mám znova prst na spoušti. Volba padla na 39mm plecháče.

 

Zbývá vyřešit poslední otázku. Modrý nebo černý? Rozum říká černý, ale momentálně mě to táhne víc k modrým. Měl někdo v ruce nebo i na ruce oboje a dokázal by je pocitově porovnat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...