Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Jardo, to ja vubec nezpochybnuju. Kupoval jsem gumu na PO, takze predstavu mam. Jen za kus gumy mi prijde tech 6k proste moc. Na stare plechace to nedava ekonomicky smysl (tretina ceny hodinek). Na keramiky budiz, ale je to smutny...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak guma samotna je za 3 320kč a spona, když nebudeš potřebovat brandovanou, se jistě bude dát sehnat i jinde a levněji. Neměl jsem ji v ruce, ale tahle guma se mi z obrazků fakt líbí a jsou to první hodinky, kde bych se fakt rozhodoval jestli je raději nevzít na gumě, protože vypadají o dost líp než na náramku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Ohm-Aztec napsal:

Mně nevadí ani cena gumy, ani cena spony. Ve srovnání s jinými brandy je to opravdu docela v pohodě. Spíš považuji za nehoráznost účtovat poštovné, balné a pojistku. Řekl bych, že při této částce by mohl Bechyně ukázat trochu velkorysosti.

To mě právě taky totálně rozsekalo, že při útratě přes 6.000 Kč (navíc na "kusu gumy" se sponou, kde má podle mě neskutečnou marži...), tak že mu není stydno si zaúčtovat ještě poštovné/balné ... já bych se musel hambou propadnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty starý plechový LHC se mi stejně asi líbí víc než ty keramiky... kvůli zdvojeným indexům (který někdo nemusí), kvůli vteřinovce s červeným koncem... no a přijdou mi toolovější než ty lesklý keramiky.. ale v tom zda 39 nebo 41 furt nemám jasno... na ruce jsem měl oboje a možná, že ty 39 byly o chlup pohodlnější, nicméně mi zas ty větší 41 přijdou stran cifru a rozložení 12,6,9 indexů proporčně hezčí... jak kdyby to u těch menších bylo trošku víc nahňácaný... nevim nevim porád. Ty máš Tobline kolik přes zápěstí?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 7. 2020 v 20:50, Povidláček napsal:

Ty starý plechový LHC se mi stejně asi líbí víc než ty keramiky... kvůli zdvojeným indexům (který někdo nemusí), kvůli vteřinovce s červeným koncem... no a přijdou mi toolovější než ty lesklý keramiky.. ale v tom zda 39 nebo 41 furt nemám jasno... na ruce jsem měl oboje a možná, že ty 39 byly o chlup pohodlnější, nicméně mi zas ty větší 41 přijdou stran cifru a rozložení 12,6,9 indexů proporčně hezčí... jak kdyby to u těch menších bylo trošku víc nahňácaný... nevim nevim porád. Ty máš Tobline kolik přes zápěstí?

Tenkrát jsem čekal na ty keramiky, až budou na trhu, ale pak mě to přestalo bavit a vzal jsem jetý plechovky. Dnes jsem za to rád. O 39 mm jsem ani neuvažoval, mám zápěstí 18,5 až 19. S těmi proporcemi máš pravdu. Výhoda těch 39 mm je kromě velikosti určitě hmotnost, zejména na tahu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Toblin napsal:

Tenkrát jsem čekal na ty keramiky, až budou na trhu, ale pak mě to přestalo bavit a vzal jsem jetý plechovky. Dnes jsem za to rád. O 39 mm jsem ani neuvažoval, mám zápěstí 18,5 až 19. S těmi proporcemi máš pravdu. Výhoda těch 39 mm je kromě velikosti určitě hmotnost, zejména na tahu.

Já mám 18-18,5 tak myslím, že bych asi obhájil obě verze, ale kloním se spíš k těm 41 no. Nejde ani tak o průměr jako L2L, který řeším a který mají kvůli dlouhým nožkám snad přes 50... uvidíme no, ale lákají mě moc. 🙈

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 25 minutami, shewcza napsal:

@Povidláček a měl jsi je už v ruce? Dlouho mne nic takhle nezklamalo. Za 15-20 dobrý. Za tuhle cenu nikdy.

@shewcza a myslíš plecháče nebo ty keramiky? Případně to prosím trošku rozveď, co Tě zklamalo - kvalita zpracování, design, ...? Nemyslím si, že by to bylo hanění 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...