Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Je zajímavý vidět jak stejný hodinky u každého vyvolávají různé emoce. A tak je to jedině dobře. 
Já to mám podobně jako to popisoval v tom druhém postu Andy. Začaly se mi líbit až postupem času. Vlastně mi ze začátku přišly dokonce docela ošklivý. Ochrana korunky, nikdy jsem nebyl fanda 12,6,9 indexů, nezúžující se tah (lesklý středy článků se mi teda nelíbí doteď - obecně, u žádných hodinek)... ale znáte to. Tak dlouho se vám něco nelíbí, až se vám to líbit začne... teď bych řekl, že jsem do nich skoro zamilovaný :)

Jinak ke zpracování jsem taky výhrady neměl, ale je fakt, že jsem je měl v ruce vždy jen krátce. 

Kdybyste náááhodou někdo mohl udělat srovnávací foto vedle SKX007/009 jak na ruce tak vedle sebe na stole, byl bych vděčný ;)

PS - Krutore, ty máš ruku kolik? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

fad36b7f366c0e5b238123d602fd1fed.jpg

Mam ruku 17.5 - 18 a jsou to 41mm, ktery mam zhruba od dubna a ackoli jsem spis na mensi hodinky, tak od te doby se na ruku dostaly akorat parkat g-shock, kdyz si to situace vyzadovala. U 39mm mi prisel cifr takovej moc nahnacanej, ale to uz tu nekdo zminoval.

Jediny minus, co s sebou LHC prinesly, je, ze od te doby navstevuju forum jenom sporadicky, proste nejak ukojili chronobundus... :-)


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

A je to tady. Fotrovatím. Přišlo léto, trochu jsem přibral, a najednou by se mi hodil půlčlánek z Conquestů. Netuší někdo, kde by v Praze mohli mít skladem jeden půldílek k tahu se šířkou 19 mm (39mm model)? Asi to bude trochu atyp. Přinejhorším bych pak zkusil objednat třeba v Koscomu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl bych prekvapeny, kdyby ho nekde skladem meli. Asi to bude vzdy na objednavku a chvilku cekacka.

Ja jsem ten svuj kupoval od Itala tady: https://www.ebay.com/itm/Longines-1-2-link-acciaio-Conquest-e-Hydroconquest-misura-19-x-6-6-x-3-9-mm-fi/273524989767?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Maji ho skladem a za par dni bude doma.

Pro srovnani, u Dusaka jsem objednaval puldilek do tahu na Omega SMP Sword Hands, cekal jsem na nej par tydnu a stal tusim 1200. Koukam ted, ze jsem ten puldilek na LHC kupoval za 1180, ale ted je horsi kurz, tak to vychazi u toho itala na nejakych 1443. Tak je otazka, za kolik bude u AD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, AndyAaron napsal:

Byl bych prekvapeny, kdyby ho nekde skladem meli. Asi to bude vzdy na objednavku a chvilku cekacka.

Ja jsem ten svuj kupoval od Itala tady: https://www.ebay.com/itm/Longines-1-2-link-acciaio-Conquest-e-Hydroconquest-misura-19-x-6-6-x-3-9-mm-fi/273524989767?ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT&_trksid=p2057872.m2749.l2649

Maji ho skladem a za par dni bude doma.

Pro srovnani, u Dusaka jsem objednaval puldilek do tahu na Omega SMP Sword Hands, cekal jsem na nej par tydnu a stal tusim 1200. Koukam ted, ze jsem ten puldilek na LHC kupoval za 1180, ale ted je horsi kurz, tak to vychazi u toho itala na nejakych 1443. Tak je otazka, za kolik bude u AD...

Díky moc, Andy. EBay mě nenapadnul, ale nakonec to tak bude možná nejjednodušší. Ještě tam zkusím jednou nahodit plný a chvilku ponosit, a pak uvidím. Dietu začínám hned zítra. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bylo to něco kelem 300 korun, tuším. Ale skutečnost, že do náramku z Hydroconquestů pasuje půldílek z Conquestů jsem si musel zjistit sám. Oni to tehdy nevěděli. Tak jsem jim poskytl i referenční číslo tohoto náhradního dílu a oni ho objednali. Takže teď už asi vědět budou. Pár lidí si ho tam po mě už taky objednalo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, siwi napsal:

Bylo to něco kelem 300 korun, tuším. Ale skutečnost, že do náramku z Hydroconquestů pasuje půldílek z Conquestů jsem si musel zjistit sám. Oni to tehdy nevěděli. Tak jsem jim poskytl i referenční číslo tohoto náhradního dílu a oni ho objednali. Takže teď už asi vědět budou. Pár lidí si ho tam po mě už taky objednalo. 

Díky moc. Já právě věděl, že už se to tu řešilo. Myslím, že za tu dobu už ti muselo být vděčných několik generací chronomagorů. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Kluk jako buk napsal:

Díky moc. Já právě věděl, že už se to tu řešilo. Myslím, že za tu dobu už ti muselo být vděčných několik generací chronomagorů. :D

Ano. Někde to tu je. Hádám tak 6 let zpátky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Prodám 2× kaučuk a sponu na LONGINES HYDROCONQUEST CERAMIC. 
Barva kaučuku modrá. 

Překlápěcí spona i kaučuk bez známek používání. Používáno asi 3dny. 
1 kaucuk zkrácen na 21.5 cm. Lze povolit ještě na mikroregulaci z obou stran spony.

Cena 5800 Kč

6B0C56EE-4B5F-4F36-8927-28FD0EE09B81.jpeg

DD7C31A7-85EB-4FCF-85A6-30500B2BAC43.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...