Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Když mně už se jich zase v hlavě začíná honit tolik, že LHC do toho by byly jen "další modrý potápky". Z toho důvodu se k nim vysoce pravděpodobně už nevrátím a to ani ke keramikám. Ale nebejt tenkrát blbej a neprodat je, tak jsem za ně dneska rád a určitě by mezi těma modrejma potápkama zůstaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Já jsem o nich uvažoval celou dobu a zase jsem vzal menší model,ale neslo to.Zvážil jsem u Bechyneho,ze koupím nové a větší.A hle,najednou byly v nabídce za 18.Neber to za ty prachy a ještě v zaruce.Zkusil jsem kde co a to i ve vyšších vodách.Ale jak je v hlavě červicek,tak je to v loji.Ale upřímě jak budou opravený SAWC,tak to budou na druhé koleji.Na běžné nošení mi dokonale budou stačit tyto dva modely a do uniformy-obleku to bude luxusnější kousek.

D3F0A2AE-43CE-4B28-845E-6405EC0A28FC.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si minulou sobotu hodinky trochu zmagnetizoval. Byl jsem u rodičů na chatě, kteří mají ve dveřích síť proti hmyzu a veprostřed je spojená magnety. Takže jeden magnet se mi hned přisál na hodinky. A z krásných +2 s jsem se dostal nejdřív na -6 a teď už jen na -3 s. Tak ještě týden počkám, jestli se to srovná, a kdyžtak je zkusím demagnetizovat. Jednou jsem je už zmagnetizoval, asi 4 dny šly do mínusu a pak se zase srovnaly do normálu. Naštěstí jsem toto přepokládal a při pořízení hodinek jsem hned objednal i demagnetizér. Tak uvidím, jak to bude pokračovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exell napsal:

Jak vám na LHC vyhovuje mikroregulace? Příjde mi, že jsou ty dírky zbytečně blízko u sebe a rozdíl mezi 1. a 3. nedosahuje ani půl dílku tahu. Podařilo se vám tah nastavit akorát?

Jo ta mikroregulace je spíš jen na ozdobu. Ale jak jsem psal dříve, já měl dva půldílky už na tahu, takže jsem si to nastavil perfektně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, exell napsal:

Jak vám na LHC vyhovuje mikroregulace? Příjde mi, že jsou ty dírky zbytečně blízko u sebe a rozdíl mezi 1. a 3. nedosahuje ani půl dílku tahu. Podařilo se vám tah nastavit akorát?

Je to naprd. Jestli nemáš půldílek, tak sehnat. Hodně se to tu ve vlákně řešilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si minulou sobotu hodinky trochu zmagnetizoval. Byl jsem u rodičů na chatě, kteří mají ve dveřích síť proti hmyzu a veprostřed je spojená magnety. Takže jeden magnet se mi hned přisál na hodinky. A z krásných +2 s jsem se dostal nejdřív na -6 a teď už jen na -3 s. Tak ještě týden počkám, jestli se to srovná, a kdyžtak je zkusím demagnetizovat. Jednou jsem je už zmagnetizoval, asi 4 dny šly do mínusu a pak se zase srovnaly do normálu. Naštěstí jsem toto přepokládal a při pořízení hodinek jsem hned objednal i demagnetizér. Tak uvidím, jak to bude pokračovat.

Zmagnetovane hodinky jdou vetsinou do plusu a to radove v desitkach sekund. To, co popisujes podle me nema se zmagnetizovanim nic spolecneho.

Jinak jeden puldilek a dirky ve spone mi v pohode staci.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, AndyAaron napsal:


Zmagnetovane hodinky jdou vetsinou do plusu a to radove v desitkach sekund. To, co popisujes podle me nema se zmagnetizovanim nic spolecneho.

Jinak jeden puldilek a dirky ve spone mi v pohode staci.

Je to možné, ale 2x mi začaly jít do mínusu druhý den, co jsem se hodinkama dotknul magnetu. Dnes už jdou hodinky na nulu, zítra nebo pozítří čekám, že se zase vratí na hodnotu +2 s.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@AndyAaron To co tvrdíš o “desítkách sekund zrychlení” bohužel na chronomagu nečtu poprvé - a hlavně to v dané situaci (stejně jako klišé o WR) vůbec nemusí být pravda. Magnetické pole funguje spojitě a i trvalost magnetizace se u různých ocelí liší. Efekt proto může být jak dočasný tak trvalý, stejně jako silný i sotva znatelný - a štěstí je že rozumný “servis” se většinou obejde bez rozborky i následků. V @ONYX servis hodinek jsme takhle před vánocemi řešili zpožďování mých GO o nějakých 12-13 sekund denně - a po demagnetizaci byly během minuty na nule. Alibabovým čínským trafům trafům nevěřím, ale tu Rudovu šikovnou mašinku (která vícebodově měří i směry a intenzity) si časem asi budu muset pořídit, protože se co chvíli pracovně motám kolem celkem masivních servomotorů a i přes největší opatrnost (začínám mít podezření i na winder a tablet) “Er ist Wieder da!” :censored:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...