Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

před 4 hodinami, pantauleo napsal:

Nosíte hodinky upnuté na ruku nebo volné? Jsem teď zjistil, že jsem barbar, nejsem gentleman a nemám módní vkus. Nosím totiž hodinky na tahu volné, takže mi na ruce jezdí a za kloubem je dokonce zvládnu otočit okolo ruky. Takhle nosím hodinky celý život, a kdybych je měl nosit utažené podle módních měřítek, tak je radši nosit nebudu. Jak jste na tom Vy? 

Já je musím mít taky volný, i když je kolem ruky neotočím. Ale pokud je malinko přitáhnu, mám za chvíli pocit, že mně upadne ruka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nosím hodiky raději vlnější. Tedy alesoň ty těžší a na tahu. Kdybych je měl moc natěsno, měl bych pocit, že nemůžu dýchat. Ale třeba piotky Laco na kůži nebo Apple Watch na silikonu jsou mi mnohem pohodlnější víc napevno. 

Upraveno uživatelem siwi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nosím spíš volnější. U LHC o to víc, že nemají rychlosponu jako Wardy nebo Rolex, a potřebuju, aby neškrtily, když se mi zvětší zápěstí. Nicméně kolem ruky je neprotočím, ani když je mi fest zima, to už by mi přišlo moc volné. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tyhle hodinky jsem nikdy neměl, pouze mi je Siwi kdysi půjčil na ruku a musím říct, že mě to dodnes mrzí, že jsem je nevlastnil. Moc hezké, výborné zpracování,........ 

Díky těmhle fotkám si je zařadím do svého seznamu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, kuncák7 napsal:

Tyhle hodinky jsem nikdy neměl, pouze mi je Siwi kdysi půjčil na ruku a musím říct, že mě to dodnes mrzí, že jsem je nevlastnil. Moc hezké, výborné zpracování,........ 

Díky těmhle fotkám si je zařadím do svého seznamu.

Jo, to byly tyhle:

DSCN2608.JPG.f89f7d92cb897acbfaec45d2a6771cc6.JPG

 

A vlastně se dvím, žes je dodnes ještě nezkusil :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...