Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

před 3 hodinami, lassie napsal:

Na ruce každej den.

Gumu plánuju ale nevim jestli to vyjde ještě letos, cena mě celkem zaskočila. Ale na příští léto bych ji chtěl (na tohle to asi nestihnu).

Ja jsem s nima zatím moc spoko. Dlouho jsem chtěl něco swiss made abych se posunul ze stávajících Seiko Samurai kde to dorazil poslední servis který nebyl asi moc povedený.

BTW budou 39mm LHC v keramice

https://www.hodinky-koscom.cz/longines-hydroconquest-l3-780-4-56-6-k0060427

IMG_20220427_172047146_HDR.jpg

Ta guma je i s preklapeckou,nebo jen trnovkou?
 

Jsem s nimi rovnez nadmiru spokojen.Paradoxne jsem je mel trikrat ve verzi 41mm.Ale porad to nebylo ono a placal jsem se ve starsich Breitling kouscich,ale porad byla chut na LHC black 44mm a zde jsem uz zakotvil.U techto hodinek neni co resit.Velke,krasne,prehledne,vytecna tri-denni rezerva.Perfektni masivni tah o siri 22mm,na vysku taky sedi dobre🥰

Skoda,ze mi nesedi ty chrona.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano guma je s překlápěčkou.

Jinak ty 39 keramiky jsem našel i na Longines webu ale divná je hodnota výšky pouzdra 12.2mm místo těch 11.9 nebo kolik maj 41 a 43.... Jinak 41 i 43 maji lug distance 21mm ty 39mm maj mít 19mm.

https://www.longines.com/watch-hydroconquest-l3-780-4-96-6

Upraveno uživatelem lassie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@lassie Přísahal bych, že ještě před hodinou je tam neměli. :)

S tou výškou je to zajímavé, ale reálně to asi nebude hrát žádnou roli. 19mm rozteč zůstává stejná jako u plecháčů. Je to na prd, ale aspoň to vypadá proporčně a vizuálně dobře, IMHO.

Pro mě to asi nakonec rozhodne pocit z tahu. Žádné z větších keramik jsem si zatím osobně neosahal. H-dílky na starší verzi jsou super pohodlné.

Edit: Eventuální otázka bude, jestli plecháče nechat nebo posunout dál. Ale to předbíhám. :D

Upraveno uživatelem Kluk jako buk
jen tak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...