Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Ahojte, vopred sa ospravedlnujem nechce sa mi listovat skoro 90 stran diskusie, takze mozno sa to tu riesilo. Chcem sa opytat isli by ste do 39 alebo 41 rozmer. Mne pridu ze 39 su pohodlnejsie na nosenie, ale bohuzial si nemam moznost ich vyskusat. Standartne nosim Superocean 42, Moony a DJ41 a mam pocit ze kazdym novym prirastkom chcem mensi rozmer ale v tomto pripade mi pride spravnejsia volba 39. Je medzi nimi az taky velky rozdiel? Za kazdu odpoved dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já měl na ruce jen 43 a 41 verze a to mi přišlo, že byl rozdíl minimální. Oni ty Hydroconquesty díky té ochraně korunky a dlouhým nožkám dělají dojem větších hodinek, aspoň mi to tak na první pohled přišlo (ale já toho za svůj život moc neponosil, tak moc nemam srovnání). Ale zase mají ty nožky pěkně zahnuté dolů, výška hodinek je nízká a na ruce sedí pěkně "placetě" a ty nožky hezky obepínají zápěstí + tah se "ohýbá" o dost dříve než je konec nožek, takže i když moje 41mm mají lug to lug 51mm nebo kolik, tak tah se láme na nějakých 48mm.... jestli teda chápete jak top myslím 😄 prostě se nosí fakt pohodlně.

Snad ti odpoví ještě někdo další. Myslím, že ani s jedněma chybu neuděláš.

LHC_nato.jpg

Upraveno uživatelem lassie
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, nicomnik3333 napsal:

Ahojte, vopred sa ospravedlnujem nechce sa mi listovat skoro 90 stran diskusie, takze mozno sa to tu riesilo. Chcem sa opytat isli by ste do 39 alebo 41 rozmer. Mne pridu ze 39 su pohodlnejsie na nosenie, ale bohuzial si nemam moznost ich vyskusat. Standartne nosim Superocean 42, Moony a DJ41 a mam pocit ze kazdym novym prirastkom chcem mensi rozmer ale v tomto pripade mi pride spravnejsia volba 39. Je medzi nimi az taky velky rozdiel? Za kazdu odpoved dakujem

Já mám 39mm.

Jaký máš obvod zápěstí? Já 16,5 cm a za větší bych neměnil.

Pokud nosíš pohodlně Moony a SO42, tak bych asi sáhl po 41mm.

Na druhou stranu, ony se ty HC nosí opravdu trochu "větší." Troufl bych si říct, že moje 40,5mm Colty vedle nich vypadají opticky menší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pridam zkusenost. Rozdil 39 vs 41 neni jen o velikosti, ale take o hmotnosti. 39 maji tah o sirce 19mm a 41 maji tah o sirce 21mm a proste cele to pusobi vic masivneji a je to tezsi. Mam zapesti 17-17,5 cm a 39 jsou naprosto bozi hodinky. Za 41 bych je rozhodne vymenit nechtel. Mel jsem vedle nich Tudor BB (take 39mm) a LHC vypadaly daleko vetsi (velikostne jak cca 40-41mm hodinky). BB bych rekl, ze jsou "true to size".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dakujem za odozvu. Presne preto bola moja otazka lebo sa mi zdaju 39 opticky vacsie nakolko v rozmeroch je to tak ako popisujete ze to neni true size 39. Mal som aj 40 suby a to boli pre mna najpohodlnejsie hodinky. Mam zapastie 17cm . Takze dakujem pojdem do nich. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem, vím, že už se to tu výše řešilo, ale raději bych to viděl. Jak je to prosím s lug to lug u nových LHC 41 mm? Našel jsem, že 50 mm (můj limit), ale... údajně působí jako větší. Prostě reálně jak to vypadá na zápěstí 16,5 - 17,0 mm? Jde mi o to, že teď jsou nově i 39 mm. Díky za ochotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...