Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

před 9 minutami, Zdenek1307 napsal:

Ahoj všem, vím, že už se to tu výše řešilo, ale raději bych to viděl. Jak je to prosím s lug to lug u nových LHC 41 mm? Našel jsem, že 50 mm (můj limit), ale... údajně působí jako větší. Prostě reálně jak to vypadá na zápěstí 16,5 - 17,0 mm? Jde mi o to, že teď jsou nově i 39 mm. Díky za ochotu.

Už nic, beru zpět, všechno jsem si už našel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, siwi napsal:

Hlavně fotka by ti moc nepomohla, protože může zkreslovat. Ideální je si ty hodinky dojít někam vyzkoušet. Ono jde hodně i o subjektivní pocit při nošení / pohledu.

Souhlasím. Hlavně když jsem viděl 41 mm tam mi přišly jako velký placky.

Upraveno uživatelem Zdenek1307
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zdenek1307 Mám zápěstí 16,5+ cm, doma plechové třicet devítky a rozhodně bych neměnil. Ono nejde o to, že bys ty 41mm neunosil, unosil, ale pohodlí u devětatřicítek je někde jinde. Myslím, že pro mě jde o naprosto ideální rozměr. A fakt nepůsobí malé.

Taky jsem je cvičně znovu změřil. Reálné lug to lug, tzn. od úplného konce nožek na druhý, mají 48 mm. Díky tahu, jaký mají, je ale efektivní l-2-l o něco menší, cca 45 mm. Očekávám, že 41mm budou mít rozměry podobné výsledku trojčlenky. Tzn. reálné lug to lug minimálně 50 mm přesně, resp. spíš o něco větší.

20220711_122115.thumb.jpg.e882d3fb55bf2b7b037cb7f945aa73bf.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Zdenek1307Jezis, ja doufal, ze to sem napises, kdo to ma na WUS hledat na druhe strance :) 

Jak plechove, tak nove keramicke LHC 39 maji L2L 47,8mm. Udajne se zvetsila tloustka o 0,2mm kvuli keramicke lunete ze 12mm na 12,2mm.

Mezi nozkama furt 19mm? Zdroje to nezminuji, ale predpokladam, ze jo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 41 minutami, AndyAaron napsal:

@Zdenek1307Jezis, ja doufal, ze to sem napises, kdo to ma na WUS hledat na druhe strance :) 

Jak plechove, tak nove keramicke LHC 39 maji L2L 47,8mm. Udajne se zvetsila tloustka o 0,2mm kvuli keramicke lunete ze 12mm na 12,2mm.

Mezi nozkama furt 19mm? Zdroje to nezminuji, ale predpokladam, ze jo.

Yes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mam to stejně.
Moje první swiss made a nejdražší kousek co mám, dlouho jsem se k nákupu odhodlával, měl jsem několikrát našetřeno a vždycky jsem pak peníze dal do něčeho jiného, ale letos to vyšlo a jsou super.

A hlavně mam radost z té přesnosti, že to bude lepší než moje dosavadní Seika Samuraje s tím jsem tak nějak počítal, ale že od koupě (3 měsíce) udělají jen 10 sec, to mě teda hooodně překvapilo.

LHC a sobotni prace.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modre neni nikdy dosti,nebot ma mnoho odstinu.Zena nosi modracky s korunkou a ten cifernik je uzasny,pokazde jina barva.Ale k veci,moc se mi ta keramika taky libi.Skoda ze mi nesedelo to pouzdro  chronographu na zapesti.Zvazoval jsem zkusit bez chrona,ale nevim.Mit stejne hodinky,podobne ac s keramickou lunetou.Uvidime co prinese budoucnost🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...