Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

Sen přišel o pár měsíců dříve, než jsem očekával. Nečekaně se totiž zapojila manželka, která mě podpořila v nákupu nových hodinek Longines Hydroconquest, velikost je to 39 mm. Na ruku mi padnou jak ulité, překvapilo mě, jak jsou lehké a po chvíli ztratí se na ruce(samuraje se tak opravdu neztratí :-D). Pořád hledám sklíčko, ten oboustranný antireflex je úžasný, natahování hodinek přes korunku nejde skoro cítit, jak mají jemný chod, ručky se lesknou jak blázen, čitelnost je skvělá..... no nemám prostě slov. 

Přikládám pár cvaků, už se těším až je o víkendu pořádně nafotím 😄 (nejspíš Vás tu s tím budu chvilku otravovat, za to se předem omlouvám)

01LHC.jpg

02LHC.jpg

03LHC.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, jožko napsal:

Mám nové keramiky a pri pohybe je to zvuk suchého ložiska!

Pochcať málo.

Staré Gubky proti tomuto symfónia.

😄 Až tak bych to nepopsal, ale slovo suchý bych možná použil, beru to tedy, že je to OK. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Kluk jako buk napsal:

@Dushakx Jsou super! Pěkný fotky, syp to sem.

Mohu se tě zeptat na otázku, která mě trápí a na kterou jsem nikde nenalezl odpověď: Jaká je šířka tahu u spony? Zužuje se o 2 mm jako u větších modelů? (Tzn. na 17 mm?)

Díky, naměřil jsem 17mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Dushakx napsal:

Sen přišel o pár měsíců dříve, než jsem očekával. Nečekaně se totiž zapojila manželka, která mě podpořila v nákupu nových hodinek Longines Hydroconquest, velikost je to 39 mm. Na ruku mi padnou jak ulité, překvapilo mě, jak jsou lehké a po chvíli ztratí se na ruce(samuraje se tak opravdu neztratí :-D). Pořád hledám sklíčko, ten oboustranný antireflex je úžasný, natahování hodinek přes korunku nejde skoro cítit, jak mají jemný chod, ručky se lesknou jak blázen, čitelnost je skvělá..... no nemám prostě slov. 

Přikládám pár cvaků, už se těším až je o víkendu pořádně nafotím 😄 (nejspíš Vás tu s tím budu chvilku otravovat, za to se předem omlouvám)

01LHC.jpg

02LHC.jpg

03LHC.jpg

Ahoj, naprosto parádní, gratuluji 👍 Už vím, že je chci taky... len vydržať 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super😉Nejlepší ze všeho je,když má pro tuto hodinkovou lásku žena pochopení🙂

Mě před pár lety dělala problémy a postupem času se to změnilo.Natolik propadla zn. Cartier,že jsem ji je pořídil a je klid.Teď má již troje a ještě jsem ji nechal DJ blue a je klid.Nedávno mi říkala,se divím,že si nepořídíš nějaký nový kousek........kdyby tušila😄

 

Tož si hodinek náležitě užívej😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, mlsoun1 napsal:

Super😉Nejlepší ze všeho je,když má pro tuto hodinkovou lásku žena pochopení🙂

Mě před pár lety dělala problémy a postupem času se to změnilo.Natolik propadla zn. Cartier,že jsem ji je pořídil a je klid.Teď má již troje a ještě jsem ji nechal DJ blue a je klid.Nedávno mi říkala,se divím,že si nepořídíš nějaký nový kousek........kdyby tušila😄

 

Tož si hodinek náležitě užívej😉

Taky jsme s tím doma bojovali, trochu se to uklidnilo, když jsem jí pořídil starý Primky. Je super vidět, jak je ráno natahuje a kouká na ně 😄 Jsou už i dny, kdy si bere na ruku moje Maxbilly, tak si myslím, že tomu taky začíná přicházet na chuť.

Nicméně……si musím dát nějakou dobu oraz, Longines jsou pro mě už luxusní hodinky a nic dražšího jsem si jen tak pro sebe nikdy dřív nekoupil. 😄 

Snad poprvé po koupi hodinek však cítím, že ta pauza nebude problém :) 

Tož já si jich jdu užívat! 

 

 

 

Upraveno uživatelem Dushakx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...