Přejít na obsah

Longines Hydro Conquest Automatic


Radius

Doporučené příspěvky

V 10. 8. 2022 v 19:38, Dushakx napsal:

Sen přišel o pár měsíců dříve, než jsem očekával. Nečekaně se totiž zapojila manželka, která mě podpořila v nákupu nových hodinek Longines Hydroconquest, velikost je to 39 mm. Na ruku mi padnou jak ulité, překvapilo mě, jak jsou lehké a po chvíli ztratí se na ruce(samuraje se tak opravdu neztratí :-D). Pořád hledám sklíčko, ten oboustranný antireflex je úžasný, natahování hodinek přes korunku nejde skoro cítit, jak mají jemný chod, ručky se lesknou jak blázen, čitelnost je skvělá..... no nemám prostě slov. 

Přikládám pár cvaků, už se těším až je o víkendu pořádně nafotím 😄 (nejspíš Vás tu s tím budu chvilku otravovat, za to se předem omlouvám)

01LHC.jpg

02LHC.jpg

03LHC.jpg

No sedí a vypadají perfektně. A také chválím přístup manželky. Radost nadruhou... 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Matiniela

Hlásím návrat do klubu! Měl jsem 39 mm (plechová luneta), ale 41 mm a keramika je dokonalost. Musím uznat jednu věc, tohle se Longines sakra povedlo. Měl jsem x desítek hodinek, ale LHC jsou poměr cena výkon bezkonkurenční. 

signal-2022-12-03-174810_002.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 12. 2022 v 23:00, Matiniela napsal:

Hlásím návrat do klubu! Měl jsem 39 mm (plechová luneta), ale 41 mm a keramika je dokonalost. Musím uznat jednu věc, tohle se Longines sakra povedlo. Měl jsem x desítek hodinek, ale LHC jsou poměr cena výkon bezkonkurenční. 

Super! Vítej zpět. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...