Jump to content

Longines Hydro Conquest Automatic

Recommended Posts

• Replies 1.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Patnáct stránek vlákna a žádná rozbalovačka?    Zdravím vespolek     Manuál má pouze 672 stran...     Protože se stávám čím dál více hodinkově promiskuitním, tah jsem hned při nákupu sundal a nah

Tak to dobře dopadlo,v nejhoršim bys nahodil nějakej řemen,taky jim sluší.

Jojo, kdo neviděl, neuvěří. Protože tyhle hodinky si svou plnou krásu schovávají jen pro majitele. Fotí se velice obtížně a nikdy to není úplně jako v reálu.  

Jo, bylo to, tuším, v roce 2014, kdy jsem si svoje LHC koupil a měsíc ležely v krabičce, než jsem vypátral a později objednal půldílek. U Bechyněho ani nevěděli, že existuje. Ale vzalo to dobrý konec a pak ty hodinky byly fajn. Však jsi je na jednom srazu zkoušel, Marceli.

Edited by siwi
Před hodinou, Kluk jako buk napsal:

eBay. Nebo myslíte, že třeba v Koscomu by nebyla ochota?

Nové kousky tedy už chodí s půldílkem?

Já kupoval nové hodinky začátkem prosince a půldílky jsem měl na obou stranách. 

Nazdar chlapi.Je to tak.Půl dílky jsou na obou stranách.Tím pádem budu muset ještě jeden zakoupit.

@siwimáš recht,Vojto.Jenže 44 mm mám poprvé a zápěstí o něco větší.S 41 mm jsem takový problém vůbec neměl.Takže jsem zvážil,že zatím zakoupím ISOfrane(klidně i kaučuk od B.,ale neznačen) a až se to někdy otevře,tak ten další půl-dílek.Kupoval jsi ho u Bechyněho,či nikoliv?

Myslím, že o půldílcích k LHC už u Bechyněho vědí docela dost. Od té doby, co jsem tu před 7 lety postoval svou anabázi, ho tam nakonec nemálo lidí odsud objednávalo. Ale co vím, tak to bylo pro 41mm verzi. tak uvidíš, co ti řeknou.

V 25. 2. 2021 v 19:17, mlsoun1 napsal:

Jsou super,ale pořad mi nejde upravit ten tah.Byly moc upnuté a po přidání článku jsou zase moc volné.Docela mě to štve 

AC9D48A1-C6A3-4A5B-8A98-55C848140EEE.jpeg

A proč nepřidáš jeden dílek a jeden půldílek sundáš? 

To je divné. Já jsem si sundal oba půldílky a pak jsem si s tahem různě hrál na požadovanou velikost. Teď jen čekám na léto, jak mi to bude sedět, a zda to bude chtít ještě upravit.