Přejít na obsah

Unitas 6497-hodinář


Doporučené příspěvky

To snad není ani možný. Tobě ty hodinky upadly? Mně se jednou stalo, že jsem s hodinkami s Unitasem dost škaredě klepl a přehodil jsem vlásek /bylo to i vidět/. Já jsem občas chodil k p. Berkovi u polikliniky jih /na rohu Nové ul./, ale musíš ho brát s rezervou. Co vlastně máš za hodinky? Maj průhled na strojek?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pana Berku nedoporucuju. Myslim ze nejlepsi je p.Sklar v Ceske. Nebo nevim jak se to jmenuje. Je to tam kde je prodejna zbrani Diana (bejvalej kram pana Kluce). A bacha, v patek ma zavreno. Me zatim udelal par veci na pockani, za hubicku, skvelej pokec. Kdyz mu padnes do oka ma zajimave kousky na skouknuti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za příspěvky.Mám Steinhart NavB. Gold L.E. s průhledem. Večer byli v pohodě a když jsem se po 4 hodinách spánku probudil,tak dělali najednou +3min.Nejsem si vědom,že jsem jim nějak ublížil,ale je možný,že jsem tomu dal nějakej impuls ještě než jsem šel spát.Nevím,na noc je sundavám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevíte někdo o nějakém šikovném hodináři(či někom jiném) ,který mi seřídí v hodinkách Unitas 6497.Nejlépe v Č.Budějovicích,Č.Krumlově či v okolí.Začal se mi předcházet cca.o 7min.za den a já se v to nechci hrabat,jelikož tomu nerozumím.Díky moc.

 

Nemáš je ještě v záruce? Pokud nevíš o nějakém poškození z tvé strany, tak bych reklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáš je ještě v záruce? Pokud nevíš o nějakém poškození z tvé strany, tak bych reklamoval.

 

Přesně tohle mi poradil Mechano ohledně mých Orientů. Je to nejlepší (při další případné reklamaci je to bez nepříjemností) a hlavně nejlevnější možnost seřízení hodinek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Nejsem hodinář, ale kdykoliv u mých hodinek bylo něco s vláskem, předbíhaly se daleko brutálněji než 7 min/den, klidně o dvě hodiny denně. Ale třeba to není pravidlo, uvítám, když to tu někdo osvícený vysvětlí...

Já jsem se snažil ze sklíčka sklepnout jednou smítko a taky si mi přehodil vlásek. Hodinky se šíleně předcházely tak jsem udělal ještě jednou to sklepnutí a vlásek se naštestí vrátil do původní polohy. Chce to jenom srovnat vlásek doporučuji hodináře. Nebo to zkusit opatrně sám lehkým tuknutím ze strany hodinek, třeba o ruku. Držím palce ahoj jfk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...