Přejít na obsah

Digitální hodinky k obleku?????


Gilius

Doporučené příspěvky

Návštěvník Chilliluk

DBX-100

 

post-12565-030951900 1329682338.jpg

 

 

 

Za novější kousek třeba Seiko

 

post-12565-071454200 1329682566.jpg

 

 

 

..a spoustu dalších...nechápu, proč by se jako k obleku neměly nosit digitálky...nesmysl, který jsem nikdy nepochopil. Možná že se k obleku nehodí spíš analogy...no co se divíte? Ostuda nosit analogy k obleku, fakt..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 81
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Návštěvník Chilliluk

..každej má dneska v kapse digitální mobil a ještě s ním kolikrát otravuje okolí...ale hodinky k obleku musí být analogový..není to trochu pokrytecké? Posted Image

 

..analogovému televiznímu vysílání už odzvonilo, nastoupilo digitální....teď jsou na řadě analogové hodinkyPosted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..každej má dneska v kapse digitální mobil a ještě s ním kolikrát otravuje okolí...ale hodinky k obleku musí být analogový..není to trochu pokrytecké? Posted Image

 

Hele je to stejně pokrytecké, jak je pokryteckej sám oblek. Ale mně se digitálky k obleku líbí, je to takové destruktivní. Ale sám žádný nemám, natož abych je měl rád. Tak jsem tady špatně. Upraveno uživatelem Princ Milis
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

.....a z jakého důvodu? Jsou snad příliš přesné nebo příliš praktické či spolehlivé na to, aby se mohly k obleku nosit?Posted Image

 

muž v obleku A: Kolik je hodin?

 

muž v obleku B: podle mých hodinek půl druhé...pokud jsem je nezapomněl natáhnout, pokud jsem je ráno nezapomněl seřídit, pokud se mi někde nezmagnetizovaly....

 

muž v obleku A: tak to se radši zeptám někoho jiného.....není v tom případě lepší nemít žádné hodinky a koukat na mobil?Posted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je stejně mazec, jak se moralizuje o digi a přitom se potápky s barevnýma lunetama a ocelovým tahem do saka nosí zcela běžně (imho minimálně stejně nepatřičné, pokud nositel běžně nestřídá prostředí válečné zóny a plesu během několika minut, jako Bond). Můj názor je, že záleží na modelu a Rado nebo Venturu (i některá Seika) považuju za vhodnější doplněk, než puk s vodotěsností 2 kilometry :smoke:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je stejně mazec, jak se moralizuje o digi a přitom se potápky s barevnýma lunetama a ocelovým tahem do saka nosí zcela běžně (imho minimálně stejně nepatřičné, pokud nositel běžně nestřídá prostředí válečné zóny a plesu během několika minut, jako Bond). Můj názor je, že záleží na modelu a Rado nebo Venturu (i některá Seika) považuju za vhodnější doplněk, než puk s vodotěsností 2 kilometry :smoke:

 

To souhlas. Taky jsem kdysi zastaval ortodoxni nazory - jakoze pouze 36 mm s bilym cifrem a na aligatorovi, ale to uz je davno minulost. Tim jak se meni definice obleku a konecne se uvolnuje ten "skrobenej bankovni styl" tak se zvetsuje i skala hodinek, ktere lze k obleku vzit Posted Image
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Casio mělo dříve docela dost bussines hodinek, tedy k obleku přímo určených. Pár příkladů:

 

post-673-023750800 1330083894.jpg

 

 

 

Jaký je tohle přesně typ? Ty se mi hodně líbí..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

Jsem to vygooglil: casio DB-1000, modul 285, pouzdro z kovu, klakulačkaPosted Image ..takže mě začínají hodně zajímat..

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych si k obleku dokázal klidně představit i tohle...

Podle některých je to asi trošku rebélie ale zrovna tenhle kousek vypadá na ruce vážně elegantně...

 

kolega nosí k obleku titanový protreky a sice to není vrchol elegance, ale stále lepší než to, co nosí většina populace
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Chilliluk

spíše žádnou než zkreslenou Posted Image

 

 

...ono jde spíš o to, že když se začne někdo chovat k digitálkám opovržlivě, něco mě nutí je do krve bránit...neboli na hrubý pytel hrubá záplata...neboli, já taky nepíšu v sekci mechanik přispěvky jen proto, abych urazil lidi, kteří je mají rádi...takže mě to trochu naštvalo a napsal jsem to, co jsem napsalPosted Image

Upraveno uživatelem Chilliluk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...