Jump to content
budo

Vostok Europe

Recommended Posts

Sám po nich koukám, jelikož se mi líbí. Ale tolik problémů jsem u jiných hodinek nečetl. Nebo někdo jo?

Tohle vlakno bylo zalozeno na zacatku roku 2009. Myslite, ze za ty ctyri roky se kvalita techto hodinek nemohla posunout kosek dal?

V posledni dobe tu na Vostoky zadne negativni ohlasy nejsou a na kvalitu Ancharu se daji docist spise pochvalne komentare, nez naopak.

No uvidime cas ukaze.

tak ja na moje čo majú už rok a pol nemôžem povedať krivé slovo. Nosím ich denne a vôbec ich nešetrím. Zatiaľ som spokojný. A na seiko tu nikto nenadava. Tricium tiež super. Jediné čo nebolo ktovieco bol ten remeň.

já mám Anchary v červené barvě. Koupil jsem je před pár měsíci tady na fóru. Nemůžu si je vynachválit. Naprosto spolehlivé a tiché - na ruce necitím žádné vibrace a že bych něco slyšel, to už vůbec ne. kamarádovi Hamiltony jsou výrazně hlučnější

mam Vostok Anchar - absolutna spokojnost.... PVD trocha nachylne na poskriabanie. Hneva ma vsak nemoznost rucneho natahu.

tak ja na moje čo majú už rok a pol nemôžem povedať krivé slovo. Nosím ich denne a vôbec ich nešetrím. Zatiaľ som spokojný. A na seiko tu nikto nenadava. Tricium tiež super. Jediné čo nebolo ktovieco bol ten remeň.

A hele, to jsem nepostřehl, že tam kdy dávali seiko. To je jak dlouho?

myslím, že většinu mechanických strojků mají od Seika, snad jen strojky pro Lunochody jim dělají Švýcaři

Myslím, že je tomu tak rok a pol možno aj trocha dlhšie. Zdá sami, že to začalo príchodom nového modelu N1 Rocket.

Používajú sa strojčeky Seiko Nh25 / Nh35.

Já mam K-3 a už byly v opravě, Problémy s reklamací. Už bych s jejich strojkem nechtěl... mít tam strojek Seiko tak bych byl radši.

Pořídil jsem si V-E Lunochod 2. Nerezové pouzdro, žluto černé provedení. Byl jsem z nich nemocný ještě než vůbec byly k mání. Mám je hned pár dní po uvedení do prodeje (stotřicáté z tří tisíc) Strojek Soprod, retrogrální vteřinová ručička, triciové podsvětlení.Ke dvěma silikonovým řemínkům jsem pořídil i jeden kožený, žlutě prošity. Elegantní a v létě se žlutým řemínkem i super sportovní.

A s rozměrem 49 mm nepřehlednutelné. Kolega má V-E GAZ 14 Limousine a taky hodně dobrý. Uvažuju ještě o Arktikách.

Po lunochodech jsem taky pokukoval, ale když jsem si přečetl pouzdro že ají pouzdro 49, tak už mi to teda přijde za hranicí nositelnosti, jinak designérsky moc zajímavý kousek. S čím se trochu peru je ten strojek, kd epíšou, že to pro ně dělá přímo na zkázku nějaká Swiss firma, ale ten název té firmy jsem nikdy nikde jinde neslyšel, takže těžko říct co to vlastně je a jak to bude spolehlivý. No a pak klasický problém je minerální sklíčko. To je velké mínus u takových hodinek. bylo by pls pár živých fotek na ruce?

Jinak všeobecně Vostok vnímám asi takto:

Kvalita: kolísvá, asi musí mít člověk štěstí na kus

Design: někdy zjímavý, někdy trochu kolotočářský, obecně mi přijdou velikostně větší než by musely být (třeba lunochody jsoupodle men pro většinu běžné populace nenositelné)

Plusy: Modely s Tritriovým podsvícením. A někdy zajímavá deignerská řešení. To podle mě za ty prachy jinde nesženete.

Minusy: Minerální sklo a servisní základna. k tomu asi není co dodávat

Poměr cena/výkon: Pokud chytíte bezproblémový kus, dostanete zjímavé a funkční hodinky, které hned tak někdo na zápěstí nemá. V opačném případě už to asi taková hitparáda nebude nebude a dle referencí zde na foru mám bohužel dojem, že to není zas tak výjimečné.

Osobně jsem o pár jejich modelch uvažoval, ale vždy to na něčem ztroskotalo...

Pořídil jsem si V-E Lunochod 2. Nerezové pouzdro, žluto černé provedení. Byl jsem z nich nemocný ještě než vůbec byly k mání. Mám je hned pár dní po uvedení do prodeje (stotřicáté z tří tisíc) Strojek Soprod, retrogrální vteřinová ručička, triciové podsvětlení.Ke dvěma silikonovým řemínkům jsem pořídil i jeden kožený, žlutě prošity. Elegantní a v létě se žlutým řemínkem i super sportovní.

A s rozměrem 49 mm nepřehlednutelné. Kolega má V-E GAZ 14 Limousine a taky hodně dobrý. Uvažuju ještě o Arktikách.

Já jsem velmi dlouho a vlastně občas ještě popřemýšlím, po Ancharech moc se mi líbí. Ale souhlasím s "Klasik" říkám si že hodinky za cca. 10 000,- Kč by opravud safír mít mohly. Samozřejmě, je možné na tom uvažovat jinak že minerál není tak křehký a mohl by vydržet i nějaký ten pád. Ale zase ty škrábance:-(

Když, jsem koukal na stránky http://www.ruskychronograf.sk/produkt-detail/117/, kde je vidět ťukanec na sklíčku Anchar Dakar, jak by se zachoval asi safír?

U Ancharů bych se asi strojku nebál Seiko dělá dobré strojky. Četl jsem hodně recenzí, jak bylo napsáno někdy ty hodinky zatracuje někdo miluje ale je to asi opravdu otázka štěstí.

Ten nový model V-E Lunochod 2 mne neoslovil, pro mne strašně nečitelné.

Já jsem velmi dlouho a vlastně občas ještě popřemýšlím, po Ancharech moc se mi líbí. Ale souhlasím s "Klasik" říkám si že hodinky za cca. 10 000,- Kč by opravud safír mít mohly.

Mám Anchary už pár měsíců každý den na ruce a škrábanec zatím žádný. řekl bych především díky dovnitř "sešikmené" lunetě a tedy zapuštěnému sklíčku není riziko odření tak velké.

trochu jste mne nahlodali:-) začínám mít pocit, že to sklíčko přežiju:-) ale přeci jsem si to chtěl pojistit a myslím, že by šlo na sklíčko aplikovat ochranou fólii co se používá u Suunto:-)

http://suuntoshop.cz/g611.Ochrann%E1+folie+na+modely+CORE+2.html

už jste to někdo zkoušel?

ale, když půjdu do Ancharů, tak si už trochu připlatím a vemu si verzi Titanium už jen proto, že je tam novější strojek Seiko NH35, který má ruční nátah a hacking...

trochu jste mne nahlodali:-) začínám mít pocit, že to sklíčko přežiju:-) ale přeci jsem si to chtěl pojistit a myslím, že by šlo na sklíčko aplikovat ochranou fólii co se používá u Suunto:-)

http://suuntoshop.cz...ely+CORE+2.html

už jste to někdo zkoušel?

ale, když půjdu do Ancharů, tak si už trochu připlatím a vemu si verzi Titanium už jen proto, že je tam novější strojek Seiko NH35, který má ruční nátah a hacking...

no na ancharech sice fólii nemám, ale mám Suunta s fólií a zatím dobrý. fólie je sama o sobě dost odolná, takže určitě k ochraně sklíčka výrazně přispěje :)

Zdravim pani......bol som stastny majitel Vostok Lunokhod 2, inak velmi dobre hodinky, ale tymi malymi rucickami je zasa napriklad absolutne necitatelny datum, clovek sa musel dobre prizriet a aj sek..dovka...ten ukazovatel datumu by som privital ciselko v okienku.....ale to je vec dizajnu.ale inak velmi vydareny dizajn, vyborne sa nosili, ale tuha po inych hodinkach ma prinutila ich predat. a inak hodinky Vostok, sa mi zda, ze nie su moc na takychto forach oblubene a dost tazko sa predavali, mne osobne znacka vostok je velmi sympaticka, ale vacsina ludi tu preferuje "znackove" hodinky.....inak premyslam, ci si ich opat cez leto nekupim, alebo nejaky jednoduchy model s titanovym puzdrom a bez nejakych srandiciek, ktore nevyuzijem

Přemýšlel sem nad koupí vostoku ale po pročtení tohoto vlákna ani za boha,vostok už u mě neni značka když se musim modlit aby se ke mě dostal dobrý kus to snad nene sad01_anim.gif u mě to jistí VICTORINOX thumbsup_anim.gif

olin001, přesně s tebou souhlasím já jsem se zamiloval do Vostok Europe Anchar, že před dlouhou dobou. Ale pořád ve mne hlodá ten malej červík zvaný kvalita.........

tím, nijak nepopírám že někteří uživatelé jsou s tímhle modelem naprosto spokojeni. Musím říct, že dát 10 000Kč a čekat na štestí jestli to bude dobrý ?? To jediné mne opravdu od koupi odrazuje, je to škoda:-(