Přejít na obsah

Všeobecný signál chronomagu


Gorg

Doporučené příspěvky

  • Po roku...

Onehdá jsme se s jedním ctihodným členem hledali v kavárně... A protože nebylo vhodné řvát na celou hospodu, že má chudák koza nějaké zdravotní obtíže, spokojili jsme se s významným pohledem na svá zápěstí a poklepáním na ciferníky.

 

Pravda, kouzla Kozy to nedosahuje, ale zase jsme si alespoň mohli dát kávu bez konfrontace s ochrankou, policií, nebo Chocholouškem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Jsem tuhle viděl na obchodním partnerovi modovaný Seiko 5, tak jsem si říkal, že je jistej. Na kozu jsem si netroufl, naštěstí, pač i můj pohled na jeho hodinky a otázka "Taky chronomagor?" vedla k tomu, že se mi jal vysvětlovat, že nikoliv, že Seiko :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechat udělat odznaky. Členové fóra mosaz a moderátoři pozlacené.

Něco na způsob Dárců krve.

 

 

odznáček by byl príma a eliminoval by nejden trapas - jenže, u straší generace, ke které se hrdě hlásím, je časté postižení ještě i jinou chorobou, řečenou skleróza, tudíž by se objevil pro nás zásadní problém: každý den si zapamatovat, že musíme odznáček přehodit ze saka, košile, kabátu na jiný svršek, ten den oblékajíc...

:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takhle vypadal HCIQův návrh

post-2676-1235396228.jpg

 

 

to je hnus, velebnosti :D

CH může být klidně Chemopetrol - když tak aspoň CM, ale raději něco neutrálního...

líbí se mi ten příklad, "něco jako dárci krve"... kapaka krve bez křížku - byl by to symbol té krve, co dojí koza

:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Koza je super!

 

Ale v nekterych situacich je gesto urcite pouzitelnejsi. A myslim si, ze to jsou situace, kdy by se protistrana nemela

nad tim gestem nijak zvlast pozastavovat. Coz znamena, ze by to melo byt mirne modifikovane bezne gesto.

 

Navrhuji shodit pomyslne smitko ze sklicka misto jednim prstem dvema. A to polozenim ukazovacku a prostredniku na sklicko zeshora brisky prstu na sklicko

a naslednym pohybem podel osy 3 - 9 ve smeru ven od tela. Kdo nebude vedet, co to znamena, nebude nijak zvlast prekvapen, ba primo skoro vubec.

 

Protistrana navaze uz dle konkretni situace (a protoze to uz bude vlastne reakce na tento pohyb, tak by to uz snad nemelo byt nic tak

nezkousnutelneho ani pro pripadneho podivina, ktery si takto smitko odstranuje normalne a nevedel by, co to gesto znamena)

 

Trochu nevyhodou je, ze si timto gestem na sklicku pravdepodobne vyrobime nejakou smouhu,

ale vzhledem k tomu, ze si vlastne chceme navzajem hodinky oslintat, tak to snad neni na zavadu :)

 

Pokud by nekomu chybel potrebny prst, muze pouzit libovolne jine dva prsty :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...