Přejít na obsah

Řemen - alergie


Ejabejaroz

Doporučené příspěvky

Ahoj všichni, asi hodně blbý dotaz. Doposud jsem měl spoustu hodinek různých značek a řadu z nich i na kůži. Nikdy žádný problém. Před půl rokem jsem pořídil Breitling Montbrilant Olympus na krásném krokoušovi, ale ouha - vyrážka jako blázen :-( Když nosím Rolexy vše ok, IWC buvol taky v pohodě, vrátím se k Breitlingovi a za dva dny znova. Poradili mi kovový tah, když mě se ten krokouš tak líbí :-)))

 

Není to napuštěný nějakou srágorou???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, asi hodně blbý dotaz. Doposud jsem měl spoustu hodinek různých značek a řadu z nich i na kůži. Nikdy žádný problém. Před půl rokem jsem pořídil Breitling Montbrilant Olympus na krásném krokoušovi, ale ouha - vyrážka jako blázen :-( Když nosím Rolexy vše ok, IWC buvol taky v pohodě, vrátím se k Breitlingovi a za dva dny znova. Poradili mi kovový tah, když mě se ten krokouš tak líbí :-)))

 

Není to napuštěný nějakou srágorou???

 

Tak o alergii na krokodyly jsem jeste neslysel... :lol:

 

Takze nejspis pujde o nejakou upravu... Je mi ale divne, ze by byla na novem origo remenu Breitling... Nehral si s tim remenem nekdo pred Tebou, prip. neni to od nejakeho jineho vyrobce...?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak o alergii na krokodyly jsem jeste neslysel... :lol:

 

Takze nejspis pujde o nejakou upravu... Je mi ale divne, ze by byla na novem origo remenu Breitling... Nehral si s tim remenem nekdo pred Tebou, prip. neni to od nejakeho jineho vyrobce...?

 

Těžko, funglovka, byl zpočátku takovej tvrdej, teď pěkně změknul a trochu se vytáhnul :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všichni, asi hodně blbý dotaz. Doposud jsem měl spoustu hodinek různých značek a řadu z nich i na kůži. Nikdy žádný problém. Před půl rokem jsem pořídil Breitling Montbrilant Olympus na krásném krokoušovi, ale ouha - vyrážka jako blázen :-( Když nosím Rolexy vše ok, IWC buvol taky v pohodě, vrátím se k Breitlingovi a za dva dny znova. Poradili mi kovový tah, když mě se ten krokouš tak líbí :-)))

 

Není to napuštěný nějakou srágorou???

 

Kdo ví jakou srágoru srkal ten krokouš než ho stáhli...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Možná alergie na B ? Kroko řemen jsem měl asi rok na BfB a nezměkl ani trochu. Na dotaz u odborníka, kdy změkne, mi odpověděl: "NIKDY" :o Ty nafutrovaný cca 3-4 cm od stěžejek jsou jak šutr!!! Teď mám buvol a po měsíci už je v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak jsem se praštil přes kapsu a koupil novýho krokouše s překládací sponou. NÁDHERA - to je opravdu nebe a dudy... Alergie zatím žádná :D Mimochodem, koupeno u Dušáka, celkem to stálo 16 tisíc a když mi ten řemen vyměnili, tak se ani nenamáhali otřít pouzdro hadříkem :angry:

Upraveno uživatelem Ejabejaroz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...