Přejít na obsah

Přesnost chodu Fortisů


mc.cirda

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak v tomto případě podezírám z výše uvedeného spíš já tebe. Proč by to proboha měl bejt nesmysl???

 

 

UVAZOVAL JSEM O NEJAKYM CERTIFIKOVANYM STROJKU, ALE MYSLIM, ZE TO JSOU VYHOZENY PENIZE.

 

FAKT JE, ZE BY SE MI LIBILY BREITLING SEAWOLF, VIM, ZE NEJDE O PRESNOST , ALE U TETO CENOVE KATEGORIE BY TO MOHLO BYT LEPSI?

 

DIK ZA NAZOR

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 3 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...

FORTIS B-42 Flieger day date - tak po temer trech mesicich se odchylka chodu ustalila na +5s/24h, takze jsem spokojen...nezaznamenal jsem zadny vliv polohy pri odkladani na presnost...obcas je dam na korunku, obcas na devitku....

Upraveno uživatelem alois
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám něco přes rok starý piloty a čerstvě po uvedení do chodu měly odchylku +18 za den, po půl roce provozu si to sedlo na +10. Zhruba po roce se odchylka začala propadat do mínusu až na nějakejch - 23. Tak sem je v rámci záruky odnesl panu Městkovi a ten je vyladil na +2 a zatím to drží už celý týden.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

FORTIS B-42 Flieger day date - tak po temer trech mesicich se odchylka chodu ustalila na +5s/24h, takze jsem spokojen...nezaznamenal jsem zadny vliv polohy pri odkladani na presnost...obcas je dam na korunku, obcas na devitku....

 

 

 

taky mám ten postřeh, že je jedno jak je položím, tak jsem je začal stabilně pokládat na safír, protože na průhledu z minerálu se objevil mikroškrábanec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Mám druhé fortisky, pokaždé jiný strojek a těch +10 si drží i po záběhu.

 

Postupem času zjišťuji, že mi denní odchylka a přeshost hodinek vůbec, začíná být lhostejná.

Začal jsem být pedant na zarovnání ručiček. Když je vteřinovka na nule, chci aby minutová byla přesné na indexu :evil2:

Pokud není, nejsem línej s tím několik minut bojovat.

Fortisky, které jdou 8-10s+ dávám o 2-3 minuty zpět a nechám je v klidu doklouzat zase na nějakých +2min. Než těch 5 minut udělají, něvěnuji se jim. Pokud tedy minutovka řeže s indexem :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
Návštěvník dlubix

Fortis Spacematic Day/Date, cca 15hod/den na ruce, na noc na devítce, +3 - 4s/den. Jsou staré necelé dva měsíce. Podle mne se to ale ještě někam za pár měsíců hne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Mám B-42 Marinemaster před zásahem hodináře běželi + 20s , po seřízení mají rozsah -2/+4 za týden ! . Nevěřil jsem tomu jaký vliv co se týče přesnosti chodu má na to jestli hodinky nosím či nikoli. Vypozoroval jsem,že když mám hodinky na ruce cca od 8 do 16h. -tak odchylka max -2 /0 . V době kdy jsou hodinky na stojánku to je cca od 16h do 8h +2/+4 . Jsem velice spokojen :smile_anim: . Připadá mi ,že si chod postupně sedá tak uvidíme jaký to bude za měsíc :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

tak FORTIS B-42 FLIEGER zakoupené někdy začátkem července se pochlapily :-)

 

naposledy jsem je nařídil dle serveru presnycas.cz dne 31.10.2010 a k dnešnímu dni je odchylka + 20s ( za cca 1 měsíc )! hodinky stále v chodu - na noc na korunce a mám dojem, že na korunce se mírně zpožďují.....takže jsem maxilmálně spokojen... :whistle:

Upraveno uživatelem alois
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám B-42 Marinemaster před zásahem hodináře běželi + 20s , po seřízení mají rozsah -2/+4 za týden ! . Nevěřil jsem tomu jaký vliv co se týče přesnosti chodu má na to jestli hodinky nosím či nikoli. Vypozoroval jsem,že když mám hodinky na ruce cca od 8 do 16h. -tak odchylka max -2 /0 . V době kdy jsou hodinky na stojánku to je cca od 16h do 8h +2/+4 . Jsem velice spokojen :smile_anim: . Připadá mi ,že si chod postupně sedá tak uvidíme jaký to bude za měsíc :smile_anim:

 

Dal jsi si je seřídit do Nestu, nebo svému hodináři? Taková přesnost je obdivuhodná :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dal jsi si je seřídit do Nestu, nebo svému hodináři? Taková přesnost je obdivuhodná :)

 

Nechal jsem je seřídit v Nestu . Dělám soubor měřících testů s průměrným výsledkem + 14s za měsíc :smile_anim: Při normálním nošení a v noci na stolku. Já jsem max. spokojen :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...