Přejít na obsah

Jak nejdéle jste vlastnili hodinky zakoupené při vašem pobytu na chronomagu?


safi

Doporučené příspěvky

Otázka je jednoduchá:

 

Jak nejdéle jste vlastnili hodinky zakoupené při vašem pobytu na chronomagu? Nepočítají se hodinky, které jste koupili před tím, než jste poznali Chronomag. Další podmínkou je, že hodinky musíte od té doby alespoň jednou týdně nosit (+-).

 

Já: Zítra tomu bude přesně rok, co jsem koupil mé Seiko Alpinist (tudíž volím rok a déle :-)). Od té doby jsem měl tendenci je 3x prodat, ale nakonec jsem vždy prodej zrušil. Původní prodejní inzerát je stále ještě na netu:

 

http://forums.timezone.com/index.php?t=tre...ev=&reveal=

 

post-236-1236016539.jpg

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já asi postupně zraju, zatím nejdýl mi vydržely Archimede Pilot Chrono, ale tak nějak jsem se zase odvrhl od toho strohýho a velkýho a placatýho stylu, i když takové IWC jsou v podstatě to samý, a bez průhledu...

Doufám, že se polepším a ty, které mám na ruce mi tam hodně dlouho vydrží. (Nebo že bych je všechny prodal a koupil si další definitivní hodinky?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelené Seiko Alpinist jsem kupoval na podzim roku 2007 a ještě jsem ani neuvažoval o prodeji. Vlastním je rok a půl a pravidelně nosím. Všechny ostatní hodinky v mém vlastnictví mají problém vydržet 1/4 roku :death: .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zelené Seiko Alpinist jsem kupoval na podzim roku 2007 a ještě jsem ani neuvažoval o prodeji. Vlastním je rok a půl a pravidelně nosím. Všechny ostatní hodinky v mém vlastnictví mají problém vydržet 1/4 roku :death: .

 

Super! To jen podtrhuje jak jsou Alpinisty nadčasové :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

safi, asi 3 roky zpátky jsi pro mě objednával na 21.jewels moje PRVNÍ chronomag hodinky - OrangeMonster - furt je mám, furt je nosím (pravda, míň než 1xtýdně) :)

 

Jsem strašný vetešník (nemůžu se odhodlat k tomu abych něco prodal), mám zatím pořád vše, co jsem koupil a hodinky střídám. Jediné co chci časem prodat jsou MM z důvodu, že mám doma téměř identické PRS 20.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejdéle mi vydržely Certiny DS Pilot, ty nosím prakticky pořád už déle než rok. Tendenci prodat jsem měl za tu dobu tak dvakrát, ale teď už na to raději ani nemyslím a snažím se do bazaru nechodit :D

Těžko se mi zbavuje věcí a třeba Samuraie co jsem zde koupil, měl je během tří měsíců na ruce dvakrát, jsem dlouhou dobu prodat nechtěl..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník Ondra

Před chronomagem mi hodinky většinou vydžely 3-5 let. Od chronomagu jsem vystřídal minimálně 12 hodinek, co si vzpomínám. Některé opravdu jen prolétly, jiné jsem chvilku nosil. Bohužel, žádné déle než 12 měsíců. Až na jedny - Citizen Eco-Drive, ty mi vybírala manželka a ty z domu nikdy nepůjdou.

Upraveno uživatelem Ondra
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Paradoxne jsou to PRIM Diplomat, ktere jsem koupil behem mesice po sve registraci zde na foru. Uz je to nejaky ten patek a porad je mam. Bohuzel nesplnuji podminku noseni (cca 1x za 2 mesice). Takze potom prichazi v uvahu Breitling Colt, koupene loni touhle dobou. Ted k nim mam od simona novy pstrosi remen a vypadaji fakt neskutecne. Znovu jsem se do nich zamiloval a nemuzu se ukojit jejich nosenim :D

 

Naopak nejkratceji jsem mel titanove Festiny. Asi 2 mesice, byly to kvarcky a desne lehke...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...