Přejít na obsah

Timex Expedition


drahysa

Doporučené příspěvky

No já bych si dost rád jedny koupil. Chci hodinky vyloženě jenom do lesa. Podle obrázkl se mi líběj klasický Scouty, viz ty posldní fotky, ale problém je v tom, že bych si je chtěl prostě prohlídnout a zkusit. Nevíte někdo o nějakým obchodě v Praze, kde by měli Timexy? 

Helveti nic, Koscom taky nula, přemejšlím, kam ještě zajít. Protože v takovejch těch zlatnictvích, tam mívaj většinou nějaký hrůzy jako Bentime a podobně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Tak já mám tuty už 7 let, druhý pásek - originál vydržel 5 let moře, mráz šumavský a brutální pocení při kole/turistice. Levné, přestávají se vyrábět a já bych do nich šel znova. Baterie cca na 3 roky, ručičky a bod na 12 čitelné celou noc, mosaz a minerální sklíčko drží.. 

IMG_20200811_105342.jpg

Upraveno uživatelem mirahoh
Chyba v info
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Tyhle někdo pamatujete? Originál řemen byl super, bohužel jsem ho tenkrát unosil až k jeho rozpadu... Indiglo mi nějak neindigluje, tak nevím, jestli dochází šťáva, nebo jestli je kaput. Ale jdou a docela přesně. Lecjaké značkovky by jim mohly závidět.

 

P8260470.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 11. 8. 2020 v 11:00, mirahoh napsal:

Tak já mám tuty už 7 let, druhý pásek - originál vydržel 5 let moře, mráz šumavský a brutální pocení při kole/turistice. Levné, přestávají se vyrábět a já bych do nich šel znova. Baterie cca na 3 roky, ručičky a bod na 12 čitelné celou noc, mosaz a minerální sklíčko drží.. 

IMG_20200811_105342.jpg

ty vypadají solidně, na ty činnosti jak píšeš ideální. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po měsících...
  • po měsících...
  • Po roku...
  • po měsících...
  • po měsících...

K mořské koupili s hodinkami Timex Expedition.

Takže pár slov zde. Mé v moři ještě nebyly, letos zase jen u moře, max. sundané z ruky před vstupem do vln a vloženy do boty. Ony totiž vypadají velmi zálesácky a já má žlutou vteřinovku. U moře nevídaný jev. 🤠

Usoudil jsem, že slaná mořská agresivní voda na stav pouzdra a dalších částí těchto na první pohled zajímavých a solidních hodinek není to pravé ořechové a že za pár stovek, za které jsem je tu kdysi pořídil, nebudu sežrání a zničení hodinek riskovat. Je to sice jen Timex, do Seika či ještě dál mají stále sakra daleko, nicméně pro  cesty do craftwoodu jsou ideální a mají přeje jen to Indiglo, což může v lesních tmách za večera být přínosem. Ideální na Šumavu za Klostermannem nebo Kitlem. 🙂

Zkušenost s mořskou vodou tu tedy ještě nikdo nepopsal. Čekám dále.😎☕

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...