Přejít na obsah

Timex Expedition


drahysa

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 165
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
Jedny staré Timex Expedition mám, ale bez těchto nadstandardních funkcí. Hodinky byly fajn, ale luneta byla z nějakého měkkého materiálu - každý šrám je na ní strašlivě vidět.

 

 

To mas pravdu - take na nich mam divnou lunetu , jako by se mi z ni oloupalo prelakovani. Jdu zmacknout foto.

 

EDIT: Tak dodavam fotky , loupe se mi ten cerny krouzek na lunete - nejdriv sel dolu nejaky lak a ted pomalu i pismena. Ale musim rict ze hodinky pouzivam na nejhrubsi pracia dostavaji opravdu zabrat. A to sklicko bylo taky snad ze slidy - vzpominam jak pred lety , kdyz jsem je koupil mi hned druhy den skrabance zkazily radost z novych hodinek.

 

post-6982-1251051201.jpg post-6982-1251051207.jpg

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tuhle modelovou radu jsem nikdy nevlastnil, ale mockrat jsem si je osahal kdyz jsme je v kramu prodavali. Podle me za ty ceny co jdou sehnat super hodinky. Bez vaznych vyhrad. Hlavne podsvetleni je super, jepsi nez Casio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mám již delší dobu jedny Timex Expedition a musím říct že povrchová uprava těchto mích hodinek nic moc,ted už je nosím pouze do práce.

 

 

obrovské fotky smazány,nahraj je znovu,ale menší ....optimum je 800 x 600.Gilius

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
Myslíš tieto?

 

 

na tejto druhej fotke vidno dôvod, prečo ich nenosím - odtrhnutý remienok... :thumbsdown_anim:

 

 

http://forum.chronomag.cz/index.php?showtopic=10377

 

OK YPO, pochopil som... a ďakujem.

640*480 snáď už bude lepšie...

takže znovu:

prvá fotka

post-8666-1255375906.jpg

 

druhá fotka:

 

post-8666-1255375914.jpg

Upraveno uživatelem Gryll16
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Timexy s kompasom:

Funkčnosť:

Kompas - funkčný, pokiaľ som nebol v nejakom elektromagnetickom poli, tak ukazoval celkom správne - overované kompasom SILVA. :)

Teraz, keď ho skúšam pri počítači je úplne zblbnutý, ale stačí sa vzdialiť 4 metre a ukazuje dobre...

Bolo ho treba nejako kalibrovať - ale na podrobnosti si už nespomínam - mám ich už asi 4-5 rokov...

Ručičky sú pokryté nejakou luminačnou vrstvou - ale nič moc... svietiť vydržala iba chvíľu, možno 2 hodiny...

Indiglo - ovládané korunkou - značne nepraktické. Dosť často sa mi podarilo pri ohnutí zápästia smerom k hodinkám podsvietiť... :thumbsdown_anim:

Veľkým plusom bola dĺžka remienka - mám obvod zápästia cca 21,5 cm a úplne v pohode na piatej dierke...

Luneta - otáča sa neskutočne ľahko, je bez aretácie - hladký chod - samozrejmé vzhľadom na jej funkciu v spolupráci s kompasom...

Presnosť:

Sú to quartzky, tým je snáď povedané všetko...

Ale keď inak nedáš: +3 sec/mes - zrejme individuálna náhodná vlastnosť týchto konkrétnych hodiniek...

Nastavoval som ich vždy, keď som musel ručne zmeniť dátum - každé dva mesiace?

 

Nemal som ich na ruke asi tri roky - odkedy sa mi zničil remienok a nejako sa mi nedarí zohnať nový... :thumbsdown_anim:

Nosil som ich veľmi rád - pekný športový model s hravým dizajnom, fantasticky mi sedeli na ruke.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...