Přejít na obsah

Tag Heuer Aquracer 500MTR chrono


Doporučené příspěvky

Jak se vam jevi tyhle divery? Osahal jsem si je vcera, kalibr je jsem si vyzkousel, jde mi o vas pohled na hodinky celkove. Vim ze firma je nevim proc neoblibena, asi to dela jejich spojeni s modnim svetem ci co.

 

Cena novych je v CR na krame je cca 73000kc, na ebay a tak jsem je nasel za cca 50000kc. Kolik je podle vas dobra cena za tyto nosene hodinky? Dotycny je dostal darem (budouci clen rodiny-verim mu), fejky to na tuty nejsou. Nema k nim vubec nic, ani krabici ani karty, hodinky nezazili servis, jsou nosene pry cca 6 let. Mikroskrabancu hlavne na tahu je dost.

 

Diky za jakekolivpostrehy a cenove tipy. Uvazuju o nich, dostali me na kolena, nerad bych preplacel a nerad bych odrel pribizneho:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak se vam jevi tyhle divery? Osahal jsem si je vcera, kalibr je jsem si vyzkousel, jde mi o vas pohled na hodinky celkove. Vim ze firma je nevim proc neoblibena, asi to dela jejich spojeni s modnim svetem ci co.

 

Cena novych je v CR na krame je cca 73000kc, na ebay a tak jsem je nasel za cca 50000kc. Kolik je podle vas dobra cena za tyto nosene hodinky? Dotycny je dostal darem (budouci clen rodiny-verim mu), fejky to na tuty nejsou. Nema k nim vubec nic, ani krabici ani karty, hodinky nezazili servis, jsou nosene pry cca 6 let. Mikroskrabancu hlavne na tahu je dost.

 

Diky za jakekolivpostrehy a cenove tipy. Uvazuju o nich, dostali me na kolena, nerad bych preplacel a nerad bych odrel pribizneho:-)

Firma TAG Heuer není neoblíbená. Jen jim občas někdo zazlívá odklon od "skutečné" hodinařiny a naopak tendence dělat všechno, co sype. Nicméně v poslední době pozoruju celkem pozitivní vývoj v oblasti jejich hodinek a pokud mám být upřímný, tak i jejich ostatní "fashion" produkty vykazují známky velmi slušné kvality.

 

Ale k věci. Ačkoli si tedy nemyslím, že firma je neoblíbená, jejich nošené hodinky si nedrží příliš svou cenu a pokles jejich hodnoty je na prodejních portálech celkem zřejmý. Osobně bych za 6 let staré Aguaracery (byť chrono) nedal víc jak 25 000 korun. Nehledě na to, že já bych si je vůbec nekoupil, protože do 30 000 Kč bych určitě volil mnohem levnější Hamilton nebo se pokusil sehnat něco vintážního ještě od Heueru. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Predpokladam, ze mas na mysli Aquaracer Aquagraph. Jsou to ony ?

 

Nejsou to ony - Aquagraph na tvém obrázku je osazen chronografem s modulem Dubois Depraz. Je podstatně masivnější, větší (a dražší)než Aquaracer Chrono, což je Aquaracer s Cal. 16, tj. ETou 7750.

 

Edituju: Aquaracer Chrono mají WR "jenom" 300m, takže cody asi opravdu měl na mysli Aquagraphy.

Upraveno uživatelem Bobr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak potom pokial viem jediny Tag heuer Aquaracer chrono je tento:

 

Ale ten ma WTR len 300 M. Tiez som si myslel ze mas na mysli aquagraph.

 

Je to teda tento? Tento ma ETU 7750 a je to Tag Heuer Cal 16.

post-3499-1236163173.jpg

Upraveno uživatelem speedersky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aqua chrono je obyc 7750 neurazi ale nie je to myslim nic co by za tuto cenu ohurilo

 

aquagraph je ine kafe to co je vo vnutri sa tak uplne bezne nevidi (posledne az v novych sinn 142) vyznamna je velka minutovka chronografu ... pacia sa mi a trochu ich po forach a ebay sledujem daju sa splasit za cca 2K USD ked sa uz hodne podari najmenej som ich zatial videl za 1000GBP ale to uz bol hodne velky "bargain" ..... su to obrovske hodinky takze ak nemas 20cm (okolo zapastia samozrejme) tak radsej nic... po forach som cital ze maju sem tam problemy s tlacitkami... tie tlacitka maju nejaku spesl konstrukciu takze ani pri 500m WR nie su srobovacie... no a ta kontrukcia podla vsetkeho moc mackania nevydrzi cital som prispevok kde sa nejaky chlapik co si hodne potrpi na testy vodotesnosti stazuje ze uz tie cudliky menil dva krat a korunku raz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za pro me hodnotne prispevky. Omlouvam se za zmatek, vim ze maji dve ruzna chrona, jen jsem vychazel z tech 500MTR a nedoslo mi ze muze dojit k zamene. Dekuji ze nastrel ceny, typoval jsem mu tak 30000kc coz pry je mu malo. Vzhledem k tomu, ze neni krabice, karty, uctenka nevim nevim... Je to sice k nicemu, ale vliv to ma. Tah a spona je plna mikroskrabancu, rozlestovani bych videl na celej vikend. No uvidim, urcite cena neni definitivni, treba se to vyvrbi. Ale je fakt, ze jsme na chronomagu, lide venku to vnimaji trosku jinak. Mam je ted pujcene. Coz je dobre. Pokud me za tri dny nebudou stale tak vzrusovat, nebyl by to dobrej napad.

 

Opravim jen kolegu, mam 16,5cm obvod a hodinky mi jsou akorat. Jsou vyssi nez me soucasne Oceany, ale sedi lepe. Znovu se mi potvrdilo, ze zalezi na tvaru celeho pouzdra, prumer toho u diveru moc nerekne. Nebo uz me divery pohltili tak, ze bych nosil orloj. Vaha je uctyhodna, dokonalej kus zeleza. Bezchybne opracovanej. Evokuji tak silne J.Verna a jeho pribehy... nejen helmou na dynku... dynko samo o sobe je sperk. Luneta se musi na dvou mistech stisknout aby se otocila, nadhera. Spona je noblesni, extenze je velmi esteticka. Tah ac u tech nizsich rad neni nijak zvlast dobry, tady je trochu jinde.

 

Jen bych potreboval poradit, jak na zkraceni tahu. Prijde mi okem, ze ma pruchozi zavlacky. Neco jako tahy na Seiko Kinetic, ty bez te prevlecne svorky. Muzu na kulatejsi konec zatlacit necim?

 

Na kalibr 60 jsem se kdysi ptal, to kdyz jsem je u neho poprve videl. Dozvedel jsem se, ze je to ETA upravena-neupravena podobne jako v Omegach ci Brajtlich. Plus chrono nadstavba DD. Zajimava prave minutovou ruckou. Jinej nazor kterej jsem slysel rika, ze je TH na tom s kalibrama lip nez ostatni konkurenti. Tak nevim, co soudite o Calibre 60 ?

post-3003-1236200408.jpg

post-3003-1236200438.jpg

post-3003-1236200461.jpg

post-3003-1236200472.jpg

post-3003-1236200484.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dekuji vsem za pro me hodnotne prispevky. Omlouvam se za zmatek, vim ze maji dve ruzna chrona, jen jsem vychazel z tech 500MTR a nedoslo mi ze muze dojit k zamene. Dekuji ze nastrel ceny, typoval jsem mu tak 30000kc coz pry je mu malo. Vzhledem k tomu, ze neni krabice, karty, uctenka nevim nevim... Je to sice k nicemu, ale vliv to ma. Tah a spona je plna mikroskrabancu, rozlestovani bych videl na celej vikend. No uvidim, urcite cena neni definitivni, treba se to vyvrbi. Ale je fakt, ze jsme na chronomagu, lide venku to vnimaji trosku jinak. Mam je ted pujcene. Coz je dobre. Pokud me za tri dny nebudou stale tak vzrusovat, nebyl by to dobrej napad.

 

Opravim jen kolegu, mam 16,5cm obvod a hodinky mi jsou akorat. Jsou vyssi nez me soucasne Oceany, ale sedi lepe. Znovu se mi potvrdilo, ze zalezi na tvaru celeho pouzdra, prumer toho u diveru moc nerekne. Nebo uz me divery pohltili tak, ze bych nosil orloj. Vaha je uctyhodna, dokonalej kus zeleza. Bezchybne opracovanej. Evokuji tak silne J.Verna a jeho pribehy... nejen helmou na dynku... dynko samo o sobe je sperk. Luneta se musi na dvou mistech stisknout aby se otocila, nadhera. Spona je noblesni, extenze je velmi esteticka. Tah ac u tech nizsich rad neni nijak zvlast dobry, tady je trochu jinde.

 

Jen bych potreboval poradit, jak na zkraceni tahu. Prijde mi okem, ze ma pruchozi zavlacky. Neco jako tahy na Seiko Kinetic, ty bez te prevlecne svorky. Muzu na kulatejsi konec zatlacit necim?

 

Na kalibr 60 jsem se kdysi ptal, to kdyz jsem je u neho poprve videl. Dozvedel jsem se, ze je to ETA upravena-neupravena podobne jako v Omegach ci Brajtlich. Plus chrono nadstavba DD. Zajimava prave minutovou ruckou. Jinej nazor kterej jsem slysel rika, ze je TH na tom s kalibrama lip nez ostatni konkurenti. Tak nevim, co soudite o Calibre 60 ?

 

 

O kalibru nevim nic, ale specialitou techto hodinek by melo byt to, ze muzes mackat tlacitka i pod vodou

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...no já bych cenu 30 000 Kč viděl jako nepřekročitelné maximum, spíš o něco nad, pokud by to měla být dobrá koupě....., na netu lze tyto preoned hodinky najít za cca 1000 - 1500 USD, pravda s rizikem možných problémů s dph při nákupu, neprověření prodejci, ochota zaslat do ČR, ale myslím, že při troše trpělivosti a hledání se to povede...

viz diskuze např. zde...

 

tag aguagraph

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kaliber je ETA s DD modulom

 

pokial sa mu 30 zda malo tak na to kasli, za tolko si ich kupis v lepsom stave v pohode sam nic menej vidim ze jejich second hand cena klesa pomerne rychlo este pol roka do zadu sa nedali vidiet pod 2000USD ani na hodne pochybnych aukciach a dnes pozeram na ebay bezne okolo 1300 a authenticwatches 1800 buy it now

 

no a aby som len nekafral tak edit jeden uzitocny odkaz aj s fotom kalibru (je to fakt eta):

http://www.watchtime.com/archive/wt_2005_0...2005_02_048.pdf

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejsou to Aquaracer ale Aquagraph CN211A.BA0353 na gumě CN211A.FT8001 dle katalogu z 2006" Calibr 60 Dají se sehnat okolo 40.000,- úplně nové.

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid...-All-Categories

Upraveno uživatelem Vlastimil7664
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A nejsou to Aquaracer ale Aquagraph CN211A.BA0353 na gumě CN211A.FT8001 dle katalogu z 2006" Calibr 60 Dají se sehnat okolo 40.000,- úplně nové.

http://shop.ebay.de/?_from=R40&_trksid...-All-Categories

 

Úplně sTebou nesouhlasím, i v odkazu, který jsi uvedl se dají sehnat nové za cca 2000 USD, ale to je v USA, k tomu doprava a velice reálně ti hrozí 19 % DPH, takže suma sumárum, by Tě nové v ČR vyšly tak na cca 53 tis. Kč

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1600 Eur jsem počítal kurzem 24, což samozřejmě už není pravda, ale ten kdo v té době nakoupil, tak by se kolem 40.000,-Kč plus mínus vešel bez DPH. Nejlepší si je nechat od někoho asi dovézt.

Zajímavostí je, že v katalogu 2005 jsou vedeny jako TH Aquaracer Aquagraph a ve 2006, už pouze jako TH Aquagraph. Takže pravda je taková, že je můžeme nazývat i Aquaracery.

Osobně bych bez dokladů za ně víc jak 25.000,- nedal, ale to je moje nabídka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze otazka nestoji za kolko idu nove ale za kolko idu pouzite a tie idu vyrazne pod 30K a ak by si si chvilu pockal urcite narazis na nejake z GB alebo nemecka cize bez cla....

 

takze ak sa ti fakt pacia a predavajuci ich da za 30 tak asi ani jeden z vas toho druheho moc neosuli cena bude mozno mierne vyssia nez za co by sa dali vysasit na wus ale vzhladom k tomu ze sa poznate mate to doma a odpadaju mozne problemy s postou stratenymi zasialkami a pripadnou neserioznostou seccond hand predajcu to bude myslim ok.... nad 30 by som ale nesiel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...