Přejít na obsah

Tag Heuer Aquracer 500MTR chrono


Doporučené příspěvky

To CODY: Pár otázeček:-)

1. Prosím tě, jak pracuje to auto zamykání na otočné lunetě?

2. Tlačítka chronografu mají na domáčknutí 2 pozice?

3. Centrální ručička pro ponor jde po minutách?

4. Po vyšroubování korunky je indicátor červený nebo žlutý?

Líbí se mi a když už je máš na ruce, tak se chci aspoň něco dozvědět, díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze otazka nestoji za kolko idu nove ale za kolko idu pouzite a tie idu vyrazne pod 30K a ak by si si chvilu pockal urcite narazis na nejake z GB alebo nemecka cize bez cla....

 

takze ak sa ti fakt pacia a predavajuci ich da za 30 tak asi ani jeden z vas toho druheho moc neosuli cena bude mozno mierne vyssia nez za co by sa dali vysasit na wus ale vzhladom k tomu ze sa poznate mate to doma a odpadaju mozne problemy s postou stratenymi zasialkami a pripadnou neserioznostou seccond hand predajcu to bude myslim ok.... nad 30 by som ale nesiel.

 

souhlasím, taky bych to tak viděl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele cody, ale je to pěknej kus železa... ta HMOTA z nich čiší z každého úhlu pohledu. Včetně tahu. A chronograf se soustřednou vteřinovkou i minutovkou je skvělý.

No prave. Ikdyz me uz pustilo ortodoxni vyznavani inhause kalibru, preci jen mi Eta upravena perlickovanim a lepsim promazanim (mysleno v nadsazce, nekamenovat) nijak zvlast nevoni, take vzhledem k natazenym cenam. Normalne bych asi tolik penez nedal za stredni tridu s Etou. Mam furt nejak zafixovane, ze TH si s kalibrama take vyhraje. Ta chrono nadstavba od DD mi dava pocit vymazleneho nestandartniho kalibru. A to je hodne prijemny pocit. U chrona na bazi 7750 mi dost vadi pouze 30 minutovy scitac. Ale dost. Tohle meri 60sec 60min 12hod. Navic pustene centralni minutovka a vterinovka chrona vypadaji bajecne. Je to boj...

 

ja myslim ze otazka nestoji za kolko idu nove ale za kolko idu pouzite a tie idu vyrazne pod 30K a ak by si si chvilu pockal urcite narazis na nejake z GB alebo nemecka cize bez cla....

takze ak sa ti fakt pacia a predavajuci ich da za 30 tak asi ani jeden z vas toho druheho moc neosuli cena bude mozno mierne vyssia nez za co by sa dali vysasit na wus ale vzhladom k tomu ze sa poznate mate to doma a odpadaju mozne problemy s postou stratenymi zasialkami a pripadnou neserioznostou seccond hand predajcu to bude myslim ok.... nad 30 by som ale nesiel.

To bude pravda. Diky. Co vsichni pisete ohledne ceny, vidim ted stejne, jen jsem to potreboval slyset.

Uvidim jaka bude reakce na realitu. Preplacet rozhodne nebudu.

 

To CODY: Pár otázeček:-)

1. Prosím tě, jak pracuje to auto zamykání na otočné lunetě?

2. Tlačítka chronografu mají na domáčknutí 2 pozice?

3. Centrální ručička pro ponor jde po minutách?

4. Po vyšroubování korunky je indicátor červený nebo žlutý?

Líbí se mi a když už je máš na ruce, tak se chci aspoň něco dozvědět, díky.

1. musis ji kolmo na hodinky stisknout na dvou protilehlych mistech, pak muzes otacet s aretaci, je to bozi

2. stisknes cca milimetr, pak to tlumene cvakne a jakoby neco promacknes a deje se...

3. jde trhane, temer plynule

4. zluty, myslim ze je to tesnici o-krouzek, indikator je zbytecny, pohledem vidis jak hluboko je zasroubovano

 

 

Nedalo mi, nedat sem porovnani velikosti TH a Oceanu na mem hubenem zapesti, omluvte kvalitu.

post-3003-1236276113.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec to vypada, ze se to bez zkraceni tahu obejde :thumbsup_anim:

Jinak jsem to popletl ja, co jsem ho videl tak nosil jine TH, tyhle ma dva roky. Zajimave je, ze nema krabici a nic od zadnych hodinek co mel. Proste se to prej nekam zasantroci a pak vyhodi :sad01_anim:

To trosku meni muj pohled na ne, meli by bejt v kondici. Drahej servis bych mohl vyskrtnout. Ten tah je tak poskrabanej, ze to lesteni snad necham az na potom jestli se domluvime. To jsem jeste nevidel :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hotovo, rikaji mi pane:-) Radost velika, kocham se s nima cely dny, pocitam ze jsem si splnil maly sen... Jestli si pujcim fotak slibuju, ze se budu snazit a udelam par fotek. Jako podekovani vsem kteri mi prispeli dobrou radou ci podporou. Rozhodovani bylo nelehke, sny neklidne, ale nakonec diky vam i cena sla dolu. Takze ted smrdim doma a furt se nemuzu na tu spoustu detailu vynadivat. Uplne prvni hodinky, na kterych jsem jako hnidopich nenesel nic k vytknuti. Vse jak ma byt, dokonce i rucicky (vsechny) a indexy sedi naprosto pinklich!

 

Prosim nekoho z moderatoru, at to presune do poradte s koupi a vyberem. Z nevineho dotazu to dopadlo tak, jak to dopadnout muselo:-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Blahozelam!!!

 

Inak tie tahy u TH su naozaj nejake citlive na skrabance. Ja mam moje cca 9 mesiacov a moj naramok vyzera naozaj velmi opotrebovane. Niekto v predchadzajucom vlakne to tiez spominal. A to s nimi naozaj nerobim nic co by som nemal.

 

Som potom zvedavy na tie fotky.

 

Ako budes riesit tie skrabance ak vobec? Myslis ze lestenie pomoze? Dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybych se dal do lesteni musel bych to vzit komplet cely a nic nevynechat, aby ve finale nevypadali divne. Docela jsem si zvykl, stejne bych par skrabancu pridal, asi to necham byt. Udelam jen sponu, ale ne do lesku, spis dratenkou na nadobi (tenhle Viktoruv napad funguje) abych se zbavil nejvetsich sramu. Nepotrebuju s nima oslnovat, ten nadech pouzivanosti se mi zacina libit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

gratulujem je to paradny kus hodiniek s featurami ake sa hned tak nevidia....

 

inak k tym tahom,..... poskrabat sa da vsetko a obycajna ocel (myslim bez nejakych spevnujucivh uprav) zvlast..... jej nevyhoda je ze sa sice poskrabe, ale o co sa lahsie poskrabe, o to sa lahsie da zase vylestit.... ....

 

Napr moje SINN s tengimentom sice nie su este poskrabane vobec (2 roky), ale ked sa raz poskrabu, tak uz na dobro, takze povrchove upravy vs obyc ocel podla mna 1:1 pokial ide o skrabance.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...