Přejít na obsah

ebook čtečky


Doporučené příspěvky

Tak bych si to taky dovolil oživit ;)

uvažuji o nové čtečce zase po letech - prakticky váhám mezi pocketboox 740 pro a boox poke 2, kindle mi přijde už příliš uzavřený (po tech letech)

opomenul jsem něco, nebo ještě nějaký tip na co mrknout?

diky všem 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 31. 7. 2020 v 9:40, VS napsal:

Umí Pocket Book členění souborů do složek nebo to taky nacpe všechno na jednu hromadu a přejmenuje, jako Kindle?

Právě, že PocketBook to umí, přesně ve stylu PC a to mám rád...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Pouzivam jeste stary Pocketbook Sense 630 a aktualne jsem resil, jak do nej koupit anglicke knizky, ktere nelze sehnat v ceskych vydavatelstvich. Nakonec jsem se rozhodl pro koupi knizek na Amazonu (Kindle format) a resil jsem, jak z toho odstranit jejich DRM, aby to Pocketbook sezral. Zjistil jsem, ze to lze resit pomoci Kindle PC aplikace, Calibre + DeDRM + KFX_input pluginu. Knizky jsem uspesne prevedl do epub formatu a uz louskam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...

Panove, pojdme udelat lehky kolektivni natlak na Pocketbook, aby uz konecne zacali pouzivat USB-C... chtel jsem koupit novou ctectu, ale Touch HD3 ma stale Micro USB a to podporovat nehodlam. Napsal jsem tedy na podporu, kdy zacnou v 6" modelech pouzivat USB-C. Odpoved byla, ze pozadavek predala na vyvojove oddeleni a tim to skoncilo.

Pokud vas take stve mit doma X kabelu, tak jim napiste, at se neflakaj.
Treba vetsi mnozstvi dotazu urychly "vyvoj". Diky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...