Přejít na obsah

ebook čtečky


Doporučené příspěvky

Panove, pojdme udelat lehky kolektivni natlak na Pocketbook, aby uz konecne zacali pouzivat USB-C... chtel jsem koupit novou ctectu, ale Touch HD3 ma stale Micro USB a to podporovat nehodlam. Napsal jsem tedy na podporu, kdy zacnou v 6" modelech pouzivat USB-C. Odpoved byla, ze pozadavek predala na vyvojove oddeleni a tim to skoncilo.
Pokud vas take stve mit doma X kabelu, tak jim napiste, at se neflakaj.
Treba vetsi mnozstvi dotazu urychly "vyvoj". Diky
Tohle jsem resil pred nakupem moji. Dlouho jsem hledal pripadne modely s C.
Nakonec jsem nekde nasel, ze je to kvuli uspore ceny, jelikoz C je vhodne pro vyssi nabijeci proud a rychlejsi prenos dat. Ani jedno z toho pry ctecky nepotrebuji...
Tot k vysvetleni, ale stve me to take. Snazim se vse nove mit jen s C, abych stale nehledal spravne kabely...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@milhauszn Souhlasim, Power Delivery neni nutnost a rychlost datoveho prenosu take neni zasadni. Ale i tak male zarizeni jako Oura Ring, ktere ma baterku 3.7V/21mAh, ma v nabijeci zakladne konektor USB-C. Dnes uz proste hodnotim nepritomnost C jako vymluvu vyrobce a jeho silna preference zisku na ukor spokojenosti zakaznika. Tohle chovani podporovat nebudu.

Az se hodne naseru, tak pri pristi vymene baterky u sveho stareho PB 630 vymenim na zakladni desce i USB konektor a budu mit klid. Je to trosku opruz, ale lze to swapnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 23. 7. 2020 v 22:15, Frantik napsal:

No kupuju nebo stahuju kdekoli. Buď rovnou ve formátu mobi nebo prekonvertuju a je to.

Ahoj, prosím Tě jaký program by jsi doporučil na převod formátů?

Děkuji

Upraveno uživatelem Oliver333
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
před 4 hodinami, Frantik napsal:

Podle me dobrej vyber. Ja mam mimochodem porad ten první Kindle a furt funguje. Uz chci aby chcipnul s mohl bych si koupit novej, ale furt drzi. Deset let snad.

To sme na tom stejne, ale ja uz to nevydrzel a koupil v patek novej.. Doctu posledni knihu ve starym a pak ti reknu, vo co vsechno prichazis :D ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2022 v 21:26, Frantik napsal:

No to sem zvedavej 🙂 

Nezapomněl sem, jen sem důkladně testoval, než vynesu ňákej velkej verdikt.

Žádná dechberoucí změna se nekoná, klidně můžeš fungovat dál se starým :D , je tam teda lepší kontrast a můžeš si tam regulovat barvu podsvícení, ale nic z čeho by člověk úplně sršel štěstím, protože extra žlutý jak horčice to vypadá divně. Je teda dobrý, že to podsvícení jde nastavit nižší než na jedničce, ale moc už ubrat nejde, páč pak na to neni už vidět.

Bez pouzdra se to hůř drží, má to menší rámeček kolem displeje. Pouzdro to řeší a ještě se to umí při otevření pouzdra samo zapnout a hodit na poslední stránku, nicméně pokud máš podsvícení při čtení skoro na minimum, tak z režimu "spánku" než se to po otevření pouzdra načte, tak to chvílí svítí na víc než máš nastaveno, což je krapet nepříjemný.

No a je to teda svižnější.. což je asi při čtění jedno, ale u jedničky, když sem nahrával knihu, tak se to občas sekalo a bylo to teda utrpení. Takže tak!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já jsem s ním teda megaspokojenej. Měl jsem Paperwhite snad 2014, nevím - ten, co měl ještě displej a kolem rantl. Pak dělali ještě další verzi se "zarovnaným displejem". Kapacita i bateria jsou u mého dědka dodnes v pohodě, takže je ignoruju a za mě má novej paperwhite tedy následující pozitiva:

- žlutá barva je super, vč. nastavení času - tj. do 22h jedu bílou a víc svítivou, od 22h lehce žlutou a slabší

-USB-C, sláva, když potřebuju rychonabíjet, nemusím zkoumat, jak to tam patří a nemá oškrábané okraje portu, štvalo mě to hodně

-bezdrátový nabíjení, úplně super!

-větší displej je taky znát

-displej nemá rantl - bezva, konečně se mi tam nezasekávají psí chlupy a i plocha jde snáz vyčistit

Jediný, co bych jim vytknul, je to vypínání furt dole, takže než jsem sehnal futrál, často se mi to vypínalo o pupek

Upraveno uživatelem Jeremy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 1. 2022 v 19:53, busdriver napsal:

To sme na tom stejne, ale ja uz to nevydrzel a koupil v patek novej.. Doctu posledni knihu ve starym a pak ti reknu, vo co vsechno prichazis :D ..

Aj ja stale povodny s pristupom na net od Amazonu :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...