Přejít na obsah

Top Gear v televizi..


Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada
Tak včera jsem na to poprvé kouknul a po větě " Dříve si M3 kupovali jen blbečkové a dnes si ho nekoupí jen blbeček" jsem to zase přepnul. Ten kudrnatej vysokej moderátor je zřejmě magor.

 

Ten kudrnatej vysokej moderátor je jedním z mála lidí, kteří se nebojí na různé věci říkat svůj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 157
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

on je trošku problém v tom že my spoustu jejich narážek nechápeme, navíc tahle hláška souvisí jedním jejich starším hodnocením M3 na té jejich tabuli. Jeremy tenkrát fotku M3 prostě pustil na zem přesto že to je dobré auto. Je to prostě totéž jako když se tady u nás mluví o Oktáviích a Golfech TDI. Určitá auta se prostě stávají kultem u určitých skupin řidičů.

Podobně jednou takhle ohodnotili Nissan 350Z. Proč se umístil velmi špatně? Je to skvělé auto ale když se tě někdo zeptá čím jezdíš? Nissanem :-( My tohle nechápeme protože neznáme historické souvislosti. Japonská auta tady před třiceti lety nebyla a tak to nikdy nepochopíme. Je to něco jako u nás Trabant nebo Dacie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak včera jsem na to poprvé kouknul a po větě " Dříve si M3 kupovali jen blbečkové a dnes si ho nekoupí jen blbeček" jsem to zase přepnul. Ten kudrnatej vysokej moderátor je zřejmě magor.

No pokud jsi viděl jen tuhle větu, tak chápu, že jsi to nepochopil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, už jsem se u TV dlouho nezasmál jako u dnešního testu Fordu Fiesta! :gora:

 

Celou dobu jsem byl napjatej co z toho vyleze, ale musím uznat že opravdu překonali moje očekávání :devil: Tahle pasáž prostě neměla chybu, ještě pořád slzím smíchy...

 

Chudáci mariňáci, takhle je zneužívat :clap:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kucí, už jsem se u TV dlouho nezasmál jako u dnešního testu Fordu Fiesta! :gora:

 

Celou dobu jsem byl napjatej co z toho vyleze, ale musím uznat že opravdu překonali moje očekávání :devil: Tahle pasáž prostě neměla chybu, ještě pořád slzím smíchy...

 

Chudáci mariňáci, takhle je zneužívat :clap:

Pockej, pockej.. to je ten test "is it green?"? To uz ale musi byt nekde v 11. serii. Ti to teda vali!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Top Gear sleduji pravidelně a co zmeškám hned stahuji. Testy aut jsou vynikající, ale když mají v pořadu hosta hned přepínám. Na ten britský humor jsem si stále nezvykl. Každopádně nejlepší díly jsou Vietnamský, Africký a Polární speciály. A výbrornej je test Toyoty pick-up (myslím, že Hilux).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na rovinu, kdysi jsem byl z TopGearu taky odvařenej, ale poslední roky se mi zdá, že je to spíše komerční exhibice humoru a pošťuchování, než o seriózním testování aut, ve světě autoznalců už TG svůj zvuk dávno ztratilo, bohužel. Mnohem lepší se mi z hlediska informací o autech a jejich jízdních dovednostech zdá být Fifth Gear.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na rovinu, kdysi jsem byl z TopGearu taky odvařenej, ale poslední roky se mi zdá, že je to spíše komerční exhibice humoru a pošťuchování, než o seriózním testování aut, ve světě autoznalců už TG svůj zvuk dávno ztratilo, bohužel. Mnohem lepší se mi z hlediska informací o autech a jejich jízdních dovednostech zdá být Fifth Gear.

Souhlasím s Tebou, že původní kouzlo pořad ztratil a víc než o auta tam jde o předvádění se moderátorů. Jeremy se zde naparuje jakou krocan a stále se trefuje do malého Hammonda a pomalého Jamese. Ty luxusní superauta jsou skoro v pozadí, ale i tak tam jsou... Jsem rád, že mám v televizi možnost pokochat auty, která u nás na silnici jen tak nepotkáte. A ve srovnání s českým AMR je TG pořád nebe a dudy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... ale poslední roky se mi zdá, že je to spíše komerční exhibice humoru a pošťuchování, než o seriózním testování aut, ve světě autoznalců už TG svůj zvuk dávno ztratilo, bohužel...

 

Ale kdeže, dělají i seriózní testy aut. Ten test Fordu Fiesta budiž názorným příkladem :lol:

 

Za sebe říkám, že se raději podívám na Top Gear než na nějaké suchopárné testy... A tvůrci TG to pochopili stejně, proto jedou v tomto duchu :) Zaplaťpámbu za tu srandu a komedii / parodii.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, na rovinu, kdysi jsem byl z TopGearu taky odvařenej, ale poslední roky se mi zdá, že je to spíše komerční exhibice humoru a pošťuchování, než o seriózním testování aut, ve světě autoznalců už TG svůj zvuk dávno ztratilo, bohužel. Mnohem lepší se mi z hlediska informací o autech a jejich jízdních dovednostech zdá být Fifth Gear.

 

Máš naprostou pravdu. Mě za poslední 2-3 série baví nejvíc jejich výlety -> Afrika s dvoukolkami, "test" novodobých muscle car cestou ze San Francisca do Boneville, vietnam na motorkách,... a taky je TG skvěle natočen - záběry, hudba. Jejich humor je občas fajn, občas už to trochu přeženou, ale to je na vkusu každého soudruha. Prostě kde jinde člověk zažije takové cestovatelské a automobilové dobrodružství?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud se chceme bavit o opravdu seriozním testování aut, jako například srovnávací testy Carrera 997 vs Carrera 996 plus s dalšími detailními porovnáními na trati s ostatními vozy od jiných výrobců jako je např zde: TEST CARRERA 911 (997/996) se pro mě, jako milovníka aut, nedá s nějakým Top Geraem absolutně srovnávat. Japončíci jdou do merita věci a srovnávají podstatné věci mající vliv na chod sporťáku a ne střílení si z ,,líných,, designérů od Porsche. ;)

Upraveno uživatelem midloch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, pokud se chceme bavit o opravdu seriozním testování aut, jako například srovnávací testy Carrera 997 vs Carrera 996 plus s dalšími detailními porovnáními na trati s ostatními vozy od jiných výrobců jako je např zde: TEST CARRERA 911 (997/996) se pro mě, jako milovníka aut, nedá s nějakým Top Geraem absolutně srovnávat. Japončíci jdou do merita věci a srovnávají podstatné věci mající vliv na chod sporťáku a ne střílení si z ,,líných,, designérů od Porsche. ;)

 

Kdyz to je to, co me treba vubec nezajima :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jestli ono to nebude tím že Top Gear prostě není pořad o seriózním testování aut.

 

Přesně, nevím proč lidi odsuzují Top Gear ve stylu "je to komedie, není to seriózní". Top Gear není TV magazine, ale TV Show...je to prostě o zábavě, ne o faktech.

V posledních sériích byly některý věci opravdu přehnaný, to souhlas. Ale pořád to stojí za to.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...