Přejít na obsah

Levi Strauss


budo

Doporučené příspěvky

Nojooo... sežeň si džíny v mojí velikosti, jsem rád když seženu jedny v celý praze!!

Fakt vůbec netušíš jaký mám trable s velikostma, výrobci vůbec nepočítaj s vysokejma lidma :thumbsdown_anim:

 

BTW...jakobych zaslechl náznaky závisti... áááchhh

No já dlouhou dobu kupoval džíny ve Wrangleru, protože stály kolem 1700,- až teď jsem okusil 501 a jiné už nechci : ). Ale zase Wrangler byl poměrně kvalitní, mám jedny černé, které sice moc nenosím, ale mám je už asi 5 let a jsou pořád černé (i když si k tomu vemu úplně nové černé triko). Co se týče velikostí, pochybuju, že bys jako vysoký člověk měl problémy něco sehnat u těch dvou výrobců, co jsem jmenoval. Vím o čem mluvím, protože mám sám 196 cm a nijak závratnou váhu 84 kg. Spíš mi dělají problém bundy a saka. A ještě... proti gustu žádný dišputát, jak se říká, ostatně z Kenvela byly moje první pořádné hadry, ale co dnes vyrábějí se hodí spíš na tu nejnuznější diskotéku, než na normální nošení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsících...
  • po 2 týdnech...

Tak ja musim rict ze me nikdy nejak Levis s kalhotama nenadchnul-Kdysi přítelkyně od nich chtela jeansi,tak si je koupila model nevim co byl zac ,nebyly klasicky modre ale cerne a ani ne po pul roce noseni z nich byly sede.to me u kalhot za 2800 me moc nenadchlo.Jinak me se ani nejak nelíbí ty barvy jake levis ma.

Kalhoty mam od GASu a Pepe jeans a zatim naprosta spokojenost,mam i jedny Energie ale ty se tady blbe shanej v nakym lepsim vyberu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja musim rict ze me nikdy nejak Levis s kalhotama nenadchnul-Kdysi přítelkyně od nich chtela jeansi,tak si je koupila model nevim co byl zac ,nebyly klasicky modre ale cerne a ani ne po pul roce noseni z nich byly sede.to me u kalhot za 2800 me moc nenadchlo.Jinak me se ani nejak nelíbí ty barvy jake levis ma.

Kalhoty mam od GASu a Pepe jeans a zatim naprosta spokojenost,mam i jedny Energie ale ty se tady blbe shanej v nakym lepsim vyberu

Vodprejskni emajle, tady to vlákno je věnováno pořádnejm jacksonům, ne nějakejm vole Pepe. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějak mi nevyšel experiment s velikostí, takže prodám nové Levi's 501 velikost 33 x 34, barva taková ta originál nesepraná. Cena třeba 950,-Kč včetně pošty.

já teda nechápu, jak si člověk s nepřirozeně krátkýma nohama může koupit délku 34 :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ja musim rict ze me nikdy nejak Levis s kalhotama nenadchnul-Kdysi přítelkyně od nich chtela jeansi,tak si je koupila model nevim co byl zac ,nebyly klasicky modre ale cerne a ani ne po pul roce noseni z nich byly sede.to me u kalhot za 2800 me moc nenadchlo.Jinak me se ani nejak nelíbí ty barvy jake levis ma.

 

No nesmí kupovat tak drahé. Já kupuji Levisky za 40 USD a problémy nemám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Nevite nekdo jaky je rozdil mezi Levis original a red tab? Mam v tom jejich oznaceni jeansu nejaky hokej. Koupil sem si uz dvoje 501, ale jedny pro me byly celkem nemile prekvapeni, jelikoz se musely pred nosenim vyprat, tim se zmensili tak o cislo, a jsou nenositelne. Nerad bych udelal tu samou chybu podruhe. Je mi jasne, ze kdybych zasel do normalniho kameneho obchodu tak se mi to nestane, ale odmitam platit dvakrat vice nez je cena na oficialnim e-shopu Levis.

 

napriklad tady:

 

http://cgi.ebay.com/Levis-Original-501-011...7#ht_3867wt_939

 

 

Upraveno uživatelem Stephan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo jaky je rozdil mezi Levis original a red tab? Mam v tom jejich oznaceni jeansu nejaky hokej. Koupil sem si uz dvoje 501, ale jedny pro me byly celkem nemile prekvapeni, jelikoz se musely pred nosenim vyprat, tim se zmensili tak o cislo, a jsou nenositelne. Nerad bych udelal tu samou chybu podruhe. Je mi jasne, ze kdybych zasel do normalniho kameneho obchodu tak se mi to nestane, ale odmitam platit dvakrat vice nez je cena na oficialnim e-shopu Levis.

 

napriklad tady:

 

http://cgi.ebay.com/Levis-Original-501-011...7#ht_3867wt_939

 

oznaceni Red Tab i Original budou spis obchodni nazvy, kolekce, nebo udavaji nejakej druh materialu, nevim - ale ty sis asi poridil "shrink-to-fit", ktery jsou zalozeny na tom, ze se kupuji vetsi a samo-domo si je vysrazis ve vane nebo v pracce a nechas je na sobe parkrat uschnout... Tuneny dziny:) Jedny takovy mam, ale jinak je moje volba 506, jsou trochu nizsi v bocich nez 501

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...