Přejít na obsah

Levi Strauss


budo

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 251
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Zdravím. Nevíte proč se model 751 a 752 prodává jen v Evropě?

Jinak mám tyhle nové 751 z chaos jeans za 1799,- made in Pakistan.Už Logo LEVIs (červený štítek) je dost odfláklé a tak si říkám: má smysl kupovat něco, co je zde 2x dražší než v americe a přitom to nemá odpovídající kvalitu? No nic. A nemá někdo 501a 751? Jaký je rozdíl? ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nevíte proč se model 751 a 752 prodává jen v Evropě?

Jinak mám tyhle nové 751 z chaos jeans za 1799,- made in Pakistan.Už Logo LEVIs (červený štítek) je dost odfláklé a tak si říkám: má smysl kupovat něco, co je zde 2x dražší než v americe a přitom to nemá odpovídající kvalitu? No nic. A nemá někdo 501a 751? Jaký je rozdíl? ď

 

Rozdílů bude asi víc, ale zkoušel jsem oboje a 751 má širší nohavice. Takže pokud máš široká stehna, vzal bych radši 751. I když i 501 mají poměrně dost široké nohavice a člověk, který není vyloženě vepř, by s nimi neměl mít problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozdílů bude asi víc, ale zkoušel jsem oboje a 751 má širší nohavice. Takže pokud máš široká stehna, vzal bych radši 751. I když i 501 mají poměrně dost široké nohavice a člověk, který není vyloženě vepř, by s nimi neměl mít problém.

 

Hm. Jsem hubený. 501 neměly, tak sem vzal 751. V prodejně jako vždycky OK, po příchodu do práce jsem si vyslech, proč mám tak velké rifle. To je pěkné. Takže příště holt 501. Možná taky budou mít větší kapsy. Mně se ty Levisácký zdají hrozně malé. Wrangler dělá větší. Ale taky střih až po prsa a jsou brutálně nakřivo ušité. Levý boční šev mám na koleně, konec nohavice není rovně, ale oblý. Za ty peníze dost síla. Holt nejsou koupený v Americe...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Nevíte proč se model 751 a 752 prodává jen v Evropě?

Jinak mám tyhle nové 751 z chaos jeans za 1799,- made in Pakistan.Už Logo LEVIs (červený štítek) je dost odfláklé a tak si říkám: má smysl kupovat něco, co je zde 2x dražší než v americe a přitom to nemá odpovídající kvalitu? No nic. A nemá někdo 501a 751? Jaký je rozdíl? ď

 

Třeba mají pro USA a EU jiné číslo jako modely 527/512

To je fakt bída. Já jsem na Levis u nás nějak postupně v dávné minulosti zanevřel. Kupoval jsem skoro bez zkoušení dokola 501.

Stalo se to s příchodem hrubé pytloviny namísto látky v kapsách a džínoviny, která se prošoupe za půl roku.

Minulý rok jsem nakoupil několikery kalhoty v USA a je to ta stará dobrá kvalitka. Hlaďoučký kapsy i látka a držej.

Mimo 501 jsem právě chhtěl i ty 512 a tam mi bylo vysvětleno u převodní tabulky, že to mají označené jinak.

Z příjemné nálady při nákupu jsem v euforii vzal i "my first levis" pro tehdy asi 3 měsíce starýho kluka. Nosil je až o další 3 měsíce později, ale ten samej materiál i takovej dospěláckej střih.

 

Ta živá černoška, kterou nic neotravovalo, snesla mi tam pro srovnání i to co jsem ani nechtěl a ještě se mnou pokecala, to taky dělá dojem z prodeje a zisky. Tady si hold musíme připlatit za neochotu v prodejně a horší kvalitu :-)

To sem nepatří, ale Hilfigery o kus dál jsem vzal už jen proto, že mi na první pokus sedly a stály snad jen 400,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakupuju tady:

http://www.bargainsavenue.com/

U 501 píší, že jsou o 2 velikosti menší, než je realita. Normálně tady kupuju velikost 38, ze států mám 40 nebo dokonce 42. Délka 34 je taková, že i při 190 cm na výšku mi je musela drahá zkracovat.

Jinak naprosto spolehlivý dodavatel, objednávám po dvou kusech. Celnicí prochází bez problémů, protože cena je i s poštou někde mezi 110 - 130 USD a posílají zboží ve velké bublinaté obálce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Třeba tady.

Vyzkoušeno.

 

Tak u jkhiphop jsem taky vždy kupoval .Dneska jsem chtěl zase objednat, dokud je ten limit 150US a opičák to asi vzdal:crying_anim02:.

Šoupněte mi prosím rychle náhradu někde na 501, ale ať pasují ty velikosti, vždycky jsem objednával 38x32.Z odkazu od Kejlíka nejsem moc chytrej.

Dík.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nosím výhradne 505, je to kvalitnejší - hustejší a hrubší denim než 501. Niečo ako Levisky kúpené kedysi v Tuzexe... Myslím tým 505 0216 / 0217 a 0260. Čierne 505 0260 nosím v kancli a klasické tmavomodré 505 0217 všade mimo zamestnania, preferujem Orange Tab, New Old Stock, vyrobené pred rokom 1994.

post-680-097368800 1299962963.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja nosím výhradne 505, je to kvalitnejší - hustejší a hrubší denim než 501. Niečo ako Levisky kúpené kedysi v Tuzexe... Myslím tým 505 0216 / 0217 a 0260. Čierne 505 0260 nosím v kancli a klasické tmavomodré 505 0217 všade mimo zamestnania, preferujem Orange Tab, New Old Stock, vyrobené pred rokom 1994.

 

Kde se to dá sehnat?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kde se to dá sehnat?

 

Ebay.com

Orange Tab - musí sa pravidelne hľadať, občas ich niekto predáva. Napr. táto aukcia. Obvykle sa dajú kúpiť pod 50 dolárov, ale čím staršie tým drahšie.

 

Podobné 505 0217 zo súčasnej produkcie napr tu: jeansandtopdesigners

Sú sanforizované, to znamená že sa po prvom dotyku s vodou scvrknú len minimálne, netreba kupovať väčšie číslo, ten predajca má zlý poopis.

 

A čierne.

 

Tieto 505 majú 14.75 oz denim, 501 sú obvykle len 11 až 12,5 oz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nakupuju tady:

http://www.bargainsavenue.com/

U 501 píší, že jsou o 2 velikosti menší, než je realita. Normálně tady kupuju velikost 38, ze států mám 40 nebo dokonce 42. Délka 34 je taková, že i při 190 cm na výšku mi je musela drahá zkracovat.

Jinak naprosto spolehlivý dodavatel, objednávám po dvou kusech. Celnicí prochází bez problémů, protože cena je i s poštou někde mezi 110 - 130 USD a posílají zboží ve velké bublinaté obálce.

 

Díky za tip, zkusil jsem od nich 1x501 a 1x505 a naprosto pohodový nákup, cena slušná, dodávka rychlá (v obálce bez nutnosti cpát clo Kalouskovi) a zboží eňo ňuňo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Nakupuju tady:

http://www.bargainsavenue.com/

U 501 píší, že jsou o 2 velikosti menší, než je realita. Normálně tady kupuju velikost 38, ze států mám 40 nebo dokonce 42. Délka 34 je taková, že i při 190 cm na výšku mi je musela drahá zkracovat.

 

Kde to píšou o těch rozdílech mezi Evropou a Usa velikostí?

Jak dlouho to trvá od objednání?

 

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si dneska koupil troje štrausky. Důležitý bylo, že mě moc netlačil pupek. Akorát místo prohlížení sebe sama v zrcadle jsem koukal na zadek prodavačky, co mě obskakovala a při placení jsem ji čuměl do výstřihu. V mrazech udeřilo jaro. jo a čísla 2x 751 a 1x 512. Nevím, jestli jsou to ty dobrý, ale až umřou, tak tam půjdu zase, třeba tam bude nějaká podobná prodavačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...