Přejít na obsah

Digi fotaky, foceni a vsechno kolem toho..


odklizec

Doporučené příspěvky

kloubik - gratuluji. Já zatím k RAW nedospěl, čím dál víc si uvědomuji, že mi jde spíš o námět a kompozici než o možnost pitvat ve Photoshopu RAW. A tyhle foťáky jsou tak skvělé, že mi JPG stačí. Snad kvůli té záloze.

Ta sekunda u priority clony je mrzutá, ale jde to obejít plně manuálním režimem, ne?

Přiznám, že i po roce si k RX100III gratuluji, ten foťák pro mne nemá chybu a denně, kamkoliv jdu, ho mám u sebe. Ale mohou být stejně dobré, i lepší foťáky, jen jsem je nevyzkoušel...:-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Potřeboval bych někde v Praze nechat vytisknout průkazové foto ze souboru

 

Nechci se nechat fotit znova, mám od profíka jedno solidní foto, takže bych jen potřeboval to někde nechat vytisknout na fotopapír v té správné průkazové velikosti. Nevíte, kdo to dělá?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřeboval bych někde v Praze nechat vytisknout průkazové foto ze souboru

 

Nechci se nechat fotit znova, mám od profíka jedno solidní foto, takže bych jen potřeboval to někde nechat vytisknout na fotopapír v té správné průkazové velikosti. Nevíte, kdo to dělá?

 

Myslím že fotoskoda.cz má možnost přiobjednávky fotografií z média, ale stojí to stejně jako se u nich vyfotit....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj chlapi,

Potřeboval bych poradit, mám doma základní set Nikon D3100 + 18-55 VR DX a chci koupit pevné sklo na hezký momentky. Fotím rád portréty ale i exteriér, vše jen jako koníček. Co je lepší (univerzálnější) nikkor 35mm 1,8 DX nebo 50mm 1,8 Dx?

Děkuji moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já se v tom trochu plácám, jsem myslel, že když je to 35 mm DX tak je to 35mm nevím proč se to přepočítává. A proč vůbec chceš DX objektiv když máš D90 a ta má ostřicí strojek v sobě??? Máš tak přece možnost koupit relativně lepší sklo za podobný peníze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...