Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

kvartus: Zajímavá fotka  :clap:

 

Já přidám své Orient Mako Pepsi:

 

Díky siwi. Jinak Orienty sice moc nemusím, ale tak, jak jsi je vyfotil, vypadají krásně až lákavě :)

A zkusím přidat ještě dva obrázky PDček, aby bylo vidět pouzdro a obráceně prohnutá vteřinovka...

post-40100-0-44754600-1476907354_thumb.jpg

post-40100-0-88347200-1476907369_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mi snad prominete ještě jednu (nejde mi teda v úplné tmě přesně doostřit). Ale je to pokus, když chcete na hodinkách bez lumi přečíst čas v úplné tmě. (Ve vedlejší roli LÜM-TEC 300M-1XL.)

post-40100-0-64304100-1476913252_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborný nápad posvítit si na lumi na hodinky bez lumi :D K tomu ostření: Pokud fotíš na manuál, tak si na hodinky normálně posviť, zaostři, zhasni, vyfoť. S automatem to takto nejde, protože by si foťák při zaostřování nastavil hodnoty dle aktuálních světelných podmínek a po zhasnutí a domáčknutí by fotka byla tmavá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Výborný nápad posvítit si na lumi na hodinky bez lumi :D K tomu ostření: Pokud fotíš na manuál, tak si na hodinky normálně posviť, zaostři, zhasni, vyfoť. S automatem to takto nejde, protože by si foťák při zaostřování nastavil hodnoty dle aktuálních světelných podmínek a po zhasnutí a domáčknutí by fotka byla tmavá. 

:) Mám G11ku, tak manuálně nastavuju clonu a čas, ale neumím zaostřit na vzdálenost. Možná to nějak jde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...