Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...
  • po 3 týdnech...

Chlapci jako sedlin, coolidge a nooski, už mě neserte. Včera jsem dostal chuť si vyfotit nový hodinky pěkně s trochou lumi...asi půl hodiny jsem se s tím je**l až jsem to vzdal a vypadlo z toho jen něco jako toto

 

post-13346-0-56640900-1524490528.jpg

 

Takže pěkně na kolenou prosím- popsal by mi někdo (klidně přes zprávy) jak docílit výrazný lumi a současně mít hodinky tak pěkně nasvícený a plný detailů. Už zkrátka nejsem tak zapálenej fotograf a na nekonečný zkoušení asi nemám nervy. Předem díky

Upraveno uživatelem sashator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sashator: kolegove jsou jina trida, ja jsem pouhy amater s amaterskymi prostredky, vybavenim a malo casem. Ten muj tmavy styl je vynuceny nutnosti uspat malo spici dite a zbylych par minut pred vlastnim spankem vyuzit pro foceni. Fotim to na zakladni starou zrcadlovku s nejobycejenejsim setovym objektivem. Pro makra pak pouzivam mezikrouzky s prenosem dat. Fotim na plne manualni rezim s rucnim ostrenim pres hledacek. Nutnosti je stativ. Fotku dela hlavne svetlo a v tech svych pochybnych a primitivnich podminkach vyuzivam sluzeb 3 mobilu s bilym displejem. 2 nasvecuji hodinky z kazde strany a 3 je operativni a pohyblivy - proste ho drzim v ruce. Fotim na 10 vterinovou samospoust, kdy je i cas nasvitit cifernik silnou 10w ledkou v baterce. No a pak uz jen cekat a doufat. Fotky jsou samozrejme i lehounce upravene v kompu. Krivky, kontrast, prace s vrstvami a sytosti barev. Jak rikam jsem amater s nulovou prupravou, zakladnim vybavenim a naprosto bez umeleckeho talentu. Ale bavi me to a zkousim - jen toho casu by to chtelo vice. Netrpelive vyckavam na maly skladaci fotostan a polarizacni filtr. Dosud mi prisel jen reverzni krouzek, ktery byl velmi velky omyl.. Od filtru i stanu si slibuju hodne, tak snad se zase nekam posunu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...