Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

nooski: ...opět úchvatné fotky!

A hodinky samotné jsou hezké,

...jen já mám pořád jakýsi blok jít do hodinek "inspirovaných" někým  - i když věřím, že kvalitou provedení budou srovnatelné a odpustí si i seikácký (ale i citizeňácký) folklór s nelícujícími armováky;-). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nooski:   to je až takový rozdíl v ceně oproti Seiku?  TVL !  ...čučel jsem třeba na čínské "willardy", protože za nové od Seika 30-tku nedám,...ale mám ten blok🤨, takže kupuju levné 5-ky , Orienty a proložím to blbinou typu zakřivených Bulov😉.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No včetně výpalného a epesně rychlé DHL dopravy vyšly stejně jako nové vykastrované SKX 5 z CZ distribuce.

Ty Willardy jsou za aktuální cenu z EU skladu neskutečné, ale musím odolat 😄 

Zakřivené Bulovy jsou boží, ta značka je mi fakt sympatická.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neprovokuj!!! 🤨 To se jeden navnadí tvými obrázky, objedná,... a pak mu přijdou.... Hmmm - hodinky (jak říká má drahá žena, když jí nějaké /z přiznaných😉/ ukazuji) 

Já bych měl spíš začít něco ze zásob prodávat... a ne nakupovat.

Nicméně,... a budu se opakovat:  Tvé fotky jsou geniální 👌

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, McStinger napsal:

Mne sa Tvoje fotky dlhodobo páčia, ale zase všetko tiež nezožeriem :)

- škoda prachu
- fialové škvrny na indexoch a kus nesvietiacej lumi na jedenástkovom a pravom dvanástkovom indexe?

Máš pravdu s prachem, fotky jsem upravoval on-line (photopea) a narychlo, bohužel nemám morál se s tím štvát pořádně.

Fialová barva je zase moje chyba, protože automatika foťáku hodila celé spektrum barev někam do pryč. Pracoval jsem teda ve vrstvách, kdy základ byl černobílý a lumi jsem tahal z původního záběru - odflákl jsem to a proto je vidět fialový zbytek.

Ta chybějící lumi ale nebude moje chyba, ale vlastnost želv. Připojuji zmenšený, ale neupravený originál

lumi.thumb.jpg.b4532a97fc09ac2df5e35baae1f4c4bc.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...