Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

Dík za vysvětlení.

To pozadí mi bylo tak nějak jasný, délku expozice vidím na ciferníku, ale ten blesk bych nehádal.

Naprosto perfektně jsi ho zkrotil a asi jsi to bral na přímo jen s difuzerem? Já se nějak minulý týden, když jsem měl trochu času si hrát, snažil světlo blesku rozptýlit přes plátno fotostanu, ale nějak jsem s tím nebyl spokojenej. Zkusím jít tedy nějakou jinou cestou, dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dík za vysvětlení.

Naprosto perfektně jsi ho zkrotil a asi jsi to bral na přímo jen s difuzerem?

 

A4 difuzérem doma vyrobeným. Blesk v manuláním režimu nastaven na 1/64.

 

JohnDoeX, vdaka ti. Po dlhom case budem mat na pozadi nejaky vkusny obrazok a nie iba celu ciernu obrazovku :)

 

Není za co.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..GMT Master II C..

 

Kluci nehci rejpat, ale když nahráváte fotky do fora "fotogalerie" co se snažit, aby ty fotky za něco stály :-)

To Bedja neber to osobně myslím to na více zde zveřejněných fotek.

Jako snaha se cení a ne každý je profi fotograf, nebo zapálený amatér se super vybavením, ale dnes i s mobilem jde udělat lepší fotku... Peace

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci nehci rejpat, ale když nahráváte fotky do fora "fotogalerie" co se snažit, aby ty fotky za něco stály :-)

To Bedja neber to osobně myslím to na více zde zveřejněných fotek.

Jako snaha se cení a ne každý je profi fotograf, nebo zapálený amatér se super vybavením, ale dnes i s mobilem jde udělat lepší fotku... Peace

 

..tak já jsem to fotil mobilem a bez úprav..tzn bez nasvícení..a foto je ostré a odraz na lunetě se mě nějak líbil..tak už sem radši nic nedám..:D

 

Edit: navíc vždycky po vložení jde kvalita fotky tak o 20procent dolů..:sad01_anim:

Upraveno uživatelem bedja
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...