Jump to content

NIGHTSHOTS

Guest Kamil
 Share

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Chlapci jako sedlin, coolidge a nooski, už mě neserte. Včera jsem dostal chuť si vyfotit nový hodinky pěkně s trochou lumi...asi půl hodiny jsem se s tím je**l až jsem to vzdal a vypadlo z toho jen něco jako toto

post-13346-0-56640900-1524490528.jpg

Takže pěkně na kolenou prosím- popsal by mi někdo (klidně přes zprávy) jak docílit výrazný lumi a současně mít hodinky tak pěkně nasvícený a plný detailů. Už zkrátka nejsem tak zapálenej fotograf a na nekonečný zkoušení asi nemám nervy. Předem díky

Edited by sashator

sashator: kolegove jsou jina trida, ja jsem pouhy amater s amaterskymi prostredky, vybavenim a malo casem. Ten muj tmavy styl je vynuceny nutnosti uspat malo spici dite a zbylych par minut pred vlastnim spankem vyuzit pro foceni. Fotim to na zakladni starou zrcadlovku s nejobycejenejsim setovym objektivem. Pro makra pak pouzivam mezikrouzky s prenosem dat. Fotim na plne manualni rezim s rucnim ostrenim pres hledacek. Nutnosti je stativ. Fotku dela hlavne svetlo a v tech svych pochybnych a primitivnich podminkach vyuzivam sluzeb 3 mobilu s bilym displejem. 2 nasvecuji hodinky z kazde strany a 3 je operativni a pohyblivy - proste ho drzim v ruce. Fotim na 10 vterinovou samospoust, kdy je i cas nasvitit cifernik silnou 10w ledkou v baterce. No a pak uz jen cekat a doufat. Fotky jsou samozrejme i lehounce upravene v kompu. Krivky, kontrast, prace s vrstvami a sytosti barev. Jak rikam jsem amater s nulovou prupravou, zakladnim vybavenim a naprosto bez umeleckeho talentu. Ale bavi me to a zkousim - jen toho casu by to chtelo vice. Netrpelive vyckavam na maly skladaci fotostan a polarizacni filtr. Dosud mi prisel jen reverzni krouzek, ktery byl velmi velky omyl.. Od filtru i stanu si slibuju hodne, tak snad se zase nekam posunu.

• 2 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...