Přejít na obsah

NIGHTSHOTS


Návštěvník Kamil

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 3,5tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, morbo napsal:

@nooski Říkám, že takhle přesně to má vypadat, když se do toho vloží někdo šikovnej, super.

Rozhodně nejlepší noční fotka lumi v rozbouřeným talířku, co sem kdy viděl.

Souhlasím, moc povedené.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánově děkuji  za slova chvály. Jsem rád, že se toto nízkorozpočtové focení líbí 🙂

Dneska budu otravovat poněkud jinými fotkami a sice srovnávačkou lumi různých hodinek.

Focená sestava v celé své kráse - jako vždy mi příšerně letí horizont a začínám si myslet že buď jsem úplně vadný nebo mám něco s fotákem, protože jsem vše rovnal podle značek v hledáčku... Směska je to různorodá, ale reprezentující široké spektrum hodinek.

5TwWVGl.jpg

Záběr ihned po nasvícení s popisky. Předem upozorňuji, že nastavení foťáku je jedna věc a lidské tělo ve své nedokonalosti věc druhá. Hodinky se pro oko zdají v reálném světě mnohem svítivější nicméně pro porovnání lumi jsou fotky lépe vypovídající.

yZcJVII.jpg

Po minutě

EjKEKYI.jpg

Po 2 minutách

bYwqIte.jpg

Po 3 minutách

77qmADA.jpg

Po 4 minutách

TXUqIAx.jpg

Po cca 10 minutách

VDdeX1R.jpg

Ze srovnání po náhledu fotek (opět připomínám, že v reálu člověk hodinky vnímal jako mnohem jasnější a odečet času nečinil problém ani u jedněch) vyvozuju nálsedující. SKX neskutečně rychle ztrácejí svit. Není problém je večer nasvítit a ráno pohodlně odečíst čas, ale ten pokles je viditelný i pouhým okem. Otázka je, jak moc má vliv i stáří, protože je mám od roku 2014. Želvy považuji za etalon v mé sbírce. Svítí parádně a dlouho, ale na poseldní fotce to tak nevypadá. Laco po nasvícení ozáří nejbližší okolí neuvěřitelným množstvím světla i přes to, že jsou to nejstarší hodinky pořízené v roce 2013. Ta plocha lumi je neskutečná. Byl jsem zvědav na Citizeny, které po nasvícení nikterak neoslní výkonem, ale modrá lumi evidentně vydrží dlouho. Překvapením jsou pro mě i Orient Kamasu, které nedisponují tak velkou lumi plochou, ale ručky přesvítí i želvy! Dvoje pětky jsou spíše pro srovnání. SNXS79 jsou vzhledem k použití velice slušné a pseudopotáky SNZH57 mají sice celkem silně svítící ručičky, ale indexy naprosto zanikají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potápky (ať už ty certifikované nebo ty s 200m vodotěsností), musí kromě snášení tělo zdrcujících hloubek i pěkně svítit. Tyto dva kousky plní obě očekávání s přehledem a tak jsem se s nimi mohl bez obav pustit do hloubek sklenice na martini naplněné jemně perlivou magnésií.

Želvy jsou v tomto matadorem a v minerálce si již zaplavaly.

RaEqrgo.jpg

Zelená japonská barakuda září do temnot svými ostrými zuby a ručičkami. Lumi je srovnatelná s želvama, jen té plochy je o něco méně.

co3FPiZ.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@5etterno těším se na své čínské tuňáky, dle všeho mají svítit jak divá sviňa a to já rád 🙂

Já dnes přihodím lehké lumi fotky hodinek z cenové sféry mi běžně velmi vzdálené

30ks limitka k výročí Koscomu od Union Glashütte

3zIsAU2.jpg

d5Lz1nw.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...