Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Plzeň


Well

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 595
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V Pubu II bude v pátek narváno a řev... Buď by to chtělo zamluvit salónek nebo zkusit nějaký komornější podnik. Ale každopádně nekuřácký je dobrý nápad (snad to tím někomu nezkomplikujeme). Kolik se nás reálně může sejít? 5 - 10? Znáte Vodnář klub na Bílé Hoře?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím s nekuřáckým podnikem, rauchen-pausa se dá udělat i před vchodem ;-) Začíná se pomalu formovat tlupa, to je dobře. Vyberte nějaký vhodný podnik a dejte včas vědět, ať si dokážu zajistit volno v nemocinici. dík 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Jsem pro. Co nám tam uvaříš? :-)

 

 

Kdyby jsme nemohli vymyslet kam sednout, muzu nabidnout klidnej malej sportbar na Klatovsky, U prace. Mel by tam byt klid a budem skoro jako doma:-)

Odesláno z mého GT-I8160P pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kuchyne tam jako takova neni, ale neni problem kdyz se domluvime, necham udelat nejaky dobroty, nejakej malej svedskej stolek... Rizky, tataracek, gulasek, cokoli... vse zalezi jenom na domluve.

Jinak cepovany je tam pivo Gambrinus 10 nepaster. Lahvova dvanda...

 

Odesláno z mého GT-I8160P pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník dlubix

Kuchyne tam jako takova neni, ale neni problem kdyz se domluvime, necham udelat nejaky dobroty, nejakej malej svedskej stolek... Rizky, tataracek, gulasek, cokoli... vse zalezi jenom na domluve.

Jinak cepovany je tam pivo Gambrinus 10 nepaster. Lahvova dvanda...

 

Odesláno z mého GT-I8160P pomocí Tapatalk 2

 

 

Rozhodně jsem pro. Navrhuji 8.11. nebo 15.11.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tyjo, budu sledovat tohle vlákno. Poslední dobou jsem na víkendy v Plzni docela často. Až zase pojedu ke tchýni na návštěvu aspoň budu mít program na večer. :D Přítelkyně bude ráda, že s ní budu jezdit domu ještě radši. :)

 

Bohužel toho 15. mi to nevyjde. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...