Přejít na obsah

Sraz Chronomagu - Plzeň


Well

Doporučené příspěvky

Padl tu nedávno návrh na uskutečnění srazu v Plzni. Myslím, že by ta myšlenka neměla zapadnout. Tak jestli máte zájem navrhněte místo a den v týdnu. Osobně neznám vhodnou hospůdku, kde by se dal sraz uskutečnit. Přesný termín naplánujeme společně.

Místo nechám na zkušenějších, jako den by se mi hodilo úterý večer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 595
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Padl tu nedávno návrh na uskutečnění srazu v Plzni. Myslím, že by ta myšlenka neměla zapadnout. Tak jestli máte zájem navrhněte místo a den v týdnu. Osobně neznám vhodnou hospůdku, kde by se dal sraz uskutečnit. Přesný termín naplánujeme společně.

Místo nechám na zkušenějších, jako den by se mi hodilo úterý večer.

 

Ja bych se prisel podivat i kdyz toho na ukazovani moc nemam. Nemam pravidelne cas jen ve stredu, ostatni dny jak kdy :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Well:

 

Ještě jednou díky za hodinky. Teď se moc nevyspím, když mi tikají u ucha, ale mě to spíše uklidňuje, manželka je¨

jiného názoru.

Jinak jsem rád, žes napsal ohledně nějaké hospůdky. Napadá mě U Mansfelda, Parkán, Stará sladovna (ale tam

je taková tma, že bychom na hodinky neviděli, tedy pokud nemáte s luminiscencí:)

 

Každý napište nějaký návrh! /Pak kto sjednotíme, vybereme apod.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Padl tu nedávno návrh na uskutečnění srazu v Plzni. Myslím, že by ta myšlenka neměla zapadnout. Tak jestli máte zájem navrhněte místo a den v týdnu. Osobně neznám vhodnou hospůdku, kde by se dal sraz uskutečnit. Přesný termín naplánujeme společně.

Místo nechám na zkušenějších, jako den by se mi hodilo úterý večer.

Taky bych se přidal :smile_anim:

Nemůžu jen v neděli večer :sad01_anim:

 

edit: U Lochoty, ale místo je mi celkem jedno

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V dohledné době nebudu mít asi čas,takže moje účast závisí na pracovním vytížení.

Návrh Drummera schvaluji,může být problém dostat místo.Jejich pivo je opravu pitelný.První má sice trochu zvláštní chuť,ale pak už je to paráda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau, rad se srazu take zucastnim, jenom jsem z prispevku moc nepochopil KDY to planujete. Mam maly limit a to ten, ze se do republiky vracim kolem 9.4. :-(. Potom je mi to jedno, budu mit dovcu. A co se tyce mista, tak ja jako plzenak bych vybral hospodu, kde toci dvandu, myslim nasi, plzenskou dvandu. Mam osobni velmi dobre zkusenosti se Svejkem v Riegrovce, U Salzmanu, Parkan (vyborne nepasterovane), Spilka a pod. Vsechno to jsou osvetlena mista, kde se daji prohlednout i hodinky :-).

Only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minipivovaru GROLL vyrábí taky original dvandu plzeň (přesně 11,8) .Tam bych to doporučoval se sejít v létě venku.V tuhle dobu jsem pro Saltzmana.Navrhněte datum a čas já se pokusím přizpůsobit.Myslím,že začátek bych viděl v 18.00.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V minipivovaru GROLL vyrábí taky original dvandu plzeň (přesně 11,8) .Tam bych to doporučoval se sejít v létě venku.V tuhle dobu jsem pro Saltzmana.Navrhněte datum a čas já se pokusím přizpůsobit.Myslím,že začátek bych viděl v 18.00.

 

Originál dvandu Plzeň u Grolla určitě nedělají, jejich pivo se dá vypít tak jedno a ještě s nechutí. Groll je pro mě, jako Roudeňáka krásně po ruce, ale byl jsem tam jednou a víckrát ne. A ta jejich hláška o originálním pivu zez Plzně mi trochu pije krev. Chodím na pivní radu do Vemblouda, tam mají dvanáctku z tanků a to je radost. U Salzmannů okrádají hosty... Mansfeld, co ho maj ty kluci z Prahy se hnusně zkazil. Jsem pro Černýho vorla. Světla dost, velkej stůl hned u baru, ceny rozumný a prostředí pěkný. Navrhuju čtvrtek, někdy po 9.4.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Originál dvandu Plzeň u Grolla určitě nedělají, jejich pivo se dá vypít tak jedno a ještě s nechutí. Groll je pro mě, jako Roudeňáka krásně po ruce, ale byl jsem tam jednou a víckrát ne. A ta jejich hláška o originálním pivu zez Plzně mi trochu pije krev. Chodím na pivní radu do Vemblouda, tam mají dvanáctku z tanků a to je radost. U Salzmannů okrádají hosty... Mansfeld, co ho maj ty kluci z Prahy se hnusně zkazil. Jsem pro Černýho vorla. Světla dost, velkej stůl hned u baru, ceny rozumný a prostředí pěkný. Navrhuju čtvrtek, někdy po 9.4.

S pivním hodnocením souhlas. Kde je ten Vorel?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, polovina dubna mi zni dobre. A dal bych to jednoznacne do stredu mesta, at to mame vsichni stejne daleko/blizko (predem upozornuji, bydlim na samem kraji Plzne-to abych nebyl narcen, ze si to nahravam pred barak :-) ) a do hospody kde se toci Plzen. Padlo tady, ze u Salzmanu okradaji, nebo sidi, nebo tak neco ... kdyz jsem tam byl naposledy, coz je tak pred rokem, tak bylo vse OK, ale jestli se to opravdu nejak vyrazne zhorsilo, tak porad je tu zmineny Svejk v Riegrovce, nebo ten Parkan s VYNIKAJICI nepasterovanou dvandou :-) - paklize se po dobu me nepritomnosti opet neco nezmenilo, samozrejme.

Only.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...