Přejít na obsah

Gulas hodiniek za volantom alebo preco fotim hodinky v aute ....:-)


WatchFan1

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 54
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

- carbon fiber 'Intake air box', carbon fiber interior trim + crbn fiber SMG paddle shifters, Remus vyfuk, Sirsie kolesa (9.5 palcove vzadu)

 

pardon za Anglictinu ale niektore tie technicke slova som akosi zabudol v rodnej reci :(

Upraveno uživatelem WatchFan1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Keď si občas prebehnem fotky od začiatku tohto vlákna, vždy ma prekvapí, ako dobre na pohľad sedia na cudzej ruke hodinky, ktoré určite nezaradíme medzi veľké. Napr. WatchFanove Rolády. Aj SMP mi na mojej ruke pripadajú menšie, ako keď si ich dá niekto s podobným obvodom ruky a ja sa pozerám z odstupu, dajme tomu 1,5-2 m.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napadlo mi to, když jsem jel, ale za jízdy na motorce fotit hodinky telefonem by bylo asi už moc, ale pokusím se to vychytat :thumbsup_anim:

kasli na to volfdo. bylo by te skoda ;) taky jsem byl mladej a blbej a z hecu jsem fotil tachometr na sluzebnim focusu pri 210km/m (pro brachu, on mi neveril, ze to jede pres 200). nic se nestalo, ale nejen ze bych to uz nefotil, ani bych uz tak rychle nejel... mozna krize stredniho veku, nebo si vazim zivota vic, co ja vim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kasli na to volfdo. bylo by te skoda ;) taky jsem byl mladej a blbej a z hecu jsem fotil tachometr na sluzebnim focusu pri 210km/m (pro brachu, on mi neveril, ze to jede pres 200). nic se nestalo, ale nejen ze bych to uz nefotil, ani bych uz tak rychle nejel... mozna krize stredniho veku, nebo si vazim zivota vic, co ja vim ;)

 

Neboj, bral jsem to od ,,liba" jako vtip a tak jsem myslel i svou reakci. Jsem na sebe opatrný, i když na motorce za to rád sem tam vezmu a protáhnu jí, ale Burgman není rozhodně sportovní mototrka, řekl bych, že spíše pojizdný obývák... Navíc jsem do 1.5. v podmínce za překročení rychlosti (pouze v policejní podmínce), takže pokud si dám v obci o 20km/h a mimo obec o 30km/h, chodím zase pěšky... No a protože potřebuji jezdit dnes a denně autem a bez motorky bych neuměl žít, stal se ze mě vzorný a snad i rozumný řidič, ona v tom hraje roli i zkušenost, jezdím týdně kolem 1000km, to se člověk rychle uklidní a ocení tempomat a automatickou převodovku při příjemném a klidném posezu na dálnici B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsme u toho za minuly rok jsem najezdil neco pres 55 000 Km - sluzebne + soukrome - a abych se priznal musim se krotit, coz mi velice zlehcuji nehody ktere casto vidim. V aute travim spoustu casu a proto , pokud to jde, na to slapnu - vetsinou na nemecke dalnici.

 

EDIT: Abych to tu jen neplevelil v pondeli dodam foto zpoza volantu.

Upraveno uživatelem Dantechno
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...