Přejít na obsah

KŠILTOVKA CHRONOMAG - OBJEDNAVANI


spiderer

Doporučené příspěvky

Jen by mne zajímalo, jak to na té poště chodí. Obálky posílá manželka - jednou chtějí za dvě čepice 37,- Kč, dneska se platilo za jednu 49,- Kč. Vrcholem všeho byla obyčejná obálka s řemenem za 900,- Kč (váha 0,012 kg) a poštovné 63,- Kč. Nejste někdo "poštovskej panáček", že byste mi poradil jak na to?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Musíš dbát na to, aby balíček neměl toušťku více jak 4cm.Nad tento limit se zásilky přesunují do balíků.(novinka od ledna 2009).

Do 4 cm/2kg to jsou doporučené zásilky z cenou od 26-49,-Kč, (atomaticky pojištěny na 500,-kč.Jak zvedneš pojištění přesuneš se do balíkového ceníku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak dorazí, mrknu kolik to stálo a když tak doplatím... Jinak díky za organizaci. :thumbsup_anim:

To ne, takhle to nebylo míněno. Navíc dnešní várka byla zase odeslána levněji než ty ostatní. Nějak to nechápu - zřejmě záleží na náladě pošťačky za přepážkou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ke mě ještě nic nedorazilo :( Musím se mrknout, jaký čepice teď nosí pošťáci v okolí. Jestli šedivou, nebo marine :)

Rozesílání je logisticky velmi náročná oprace, která je rozdělena do několika fází, odehrávajících se v právě probíhajících dnech - tj. manželka chodí každý den na poštu s 15 obálkama ;)

O víkendu napíšu seznam, komu již byla čepka odeslána a začnu řešit případné reklamace, pokud se zásilka někde toulá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozesílání je logisticky velmi náročná oprace, která je rozdělena do několika fází, odehrávajících se v právě probíhajících dnech - tj. manželka chodí každý den na poštu s 15 obálkama ;)

O víkendu napíšu seznam, komu již byla čepka odeslána a začnu řešit případné reklamace, pokud se zásilka někde toulá.

 

Vzal jsi si světici :pope:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ricous,

moja vďaka aj touto cestou!!! Poslal som Ti "SZ". Pridávam sa ku kibimu: :cheers: a poklona manželke :notworthy:

Po vyriešení problémov s bývaním dcéry, ktorá študuje v Brne, pôjde po zaplatení šiltovka na jej adresu.

 

P.S.:

Je to dobrá dcéra - keď jej dám na konto desať tisíc (ďalších...), tak mi tú šiltovku vraj klíďo-píďo zaplatí... :devil:

(To ako varovanie pre rodičov stávajúcich i budúcich...)

Upraveno uživatelem vlamor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem moc rád, že jste spokojeni - všechny zprávy s chválou čtu i ženě a zjišťuji, že se umí i usmívat... ;)

 

Jinak zpráva pro doposud nezúčastněné - je volných 6 kousků modrých (NAVY) !

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...