Přejít na obsah

KŠILTOVKA CHRONOMAG - OBJEDNAVANI


spiderer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi omlouvám se, dneska mi "doručovatelka" porodila krásná dvojčátka a zapomněla před tím dojít na poštu... :D Vše vyřídím zítra odpoledne, včetně odpovědí na vaše SZ. Dneska mi dejte jeden den free! Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi omlouvám se, dneska mi "doručovatelka" porodila krásná dvojčátka a zapomněla před tím dojít na poštu... :D Vše vyřídím zítra odpoledne, včetně odpovědí na vaše SZ. Dneska mi dejte jeden den free! Díky.

 

Co jeden, dej si aspoň dva!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi omlouvám se, dneska mi "doručovatelka" porodila krásná dvojčátka a zapomněla před tím dojít na poštu... :D Vše vyřídím zítra odpoledne, včetně odpovědí na vaše SZ. Dneska mi dejte jeden den free! Díky.

 

Uf, tak konečně je to tady!!! Gratuluji a přeji ať je vše v pořádku a ať se dobře daří. Jo a pevné nervy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A teď ještě trička :suicide_anim:

No, nic není nemožné... Už jsem psal, že software s výšivkou máme uložené a je možné jej do budoucna využít, třeba na triko. Výšivka by byla samozřejmě větší, aby byl vyšit i nápis MAG (umístění třeba na rukávu). Jen s tou značkou - nevím, jestli přímo Polo, ale Fruit of the loom mají určitě...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, nic není nemožné... Už jsem psal, že software s výšivkou máme uložené a je možné jej do budoucna využít, třeba na triko. Výšivka by byla samozřejmě větší, aby byl vyšit i nápis MAG (umístění třeba na rukávu). Jen s tou značkou - nevím, jestli přímo Polo, ale Fruit of the loom mají určitě...

 

Myslel jsem tím tričko s límečkem, tj. polo.

Upraveno uživatelem Ruda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...