Přejít na obsah

KŠILTOVKA CHRONOMAG - OBJEDNAVANI


spiderer

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Další kousky zmizely - zítra jedu UL - PHA - Poděbrady - Kutná Hora - Hradec - Jaroměř - UL

 

Pokud budete někdo poblíž trase, dejte v SZ do 7:30 ráno vědět, domluvíme se.

 

Mohl bys mi poslat číslo účtu a případně mi nechat čepice někde v Praze, protože do Plzně se asi nechystáš? Poprosil bych Chronoshop, jestli by mi čapky neuschovali.

Ď

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby prazsky cepky sly pres Chronoshop (pokud by to kluci zkousli), tak bych je tam mohl od ricouse z Cakovic dopravit (az tam zas ricous bude).

 

Pavle díky za super nápad a nabídku - zkusím se s klukama domluvit a dám vědět.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže díky Kubsonovi a Bandimu si bude možné kšiltovky vyzvednout v Chronoshopu, Na Dělostřílnách 4, Praha 6. Budou tam do týdne, všechny, a proto mi napište ti z vás, kteří se tam nedostanete - domluvíme se jak dále.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Kšiltovky jsem od ricouse dnes převzal a od dnešního večera budou v Chronoshopu.

Ricous říkal, že je to s kubsonem domluvené.

Zároveň navrhuje následující platební model: každý, kdo má objednáno, si z krabice vezme co mu patří a do krabice vrátí příslušný obnos. Cena (pár stránek zpět) je 100,-Kč/kus.

Sorry za zdržení, ale dřív to nešlo a nikdo další se k tomu, jak distribuci ulehčit, neměl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakožto dle propočtů první náhradník, stále čekám na odstoupení 1x modrá a 1x šedivá. Dejte vědět kdo nemáte zájem a i Vraby (1x modrá) bude určitě rád za dalšího odstupujícího. Dle mě už to je opravdu moc dlouho. :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bandimu, Kubsonovi a Z.deňkovi moc děkuju za pomoc, ostatním za trpělivost. Nikdo nebude nikoho kontrolovat, počítám s vaší férovostí - přijde ten, kdo měl objednáno, vyzvedne, zaplatí. Pokud nějaké zbydou řekněme na konci září, dáme vědět a budou volně porodejné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel se do Prahy teď nedostanu. Mám 2ks, jednu šedou, jednu modrou. Pokud by byl nějaký náhradník tak ochotný, že by je vyzvedl za mě, nechť mi dá vědět. Nechal bych si od něj jednu poslat a jednu bych mu nechal. Nerad bych, aby v tom ricousovi ležely prachy. Více v SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dlouho jsem čekal než se nějaká uvolní a dnes po návratu z dovolené čtu nabídku od Filipmara. Tak mu posílám SZ.

 

Já věděl, že to někomu udělá radost. Takže já mám vyřízeno, děkuji za pozornost... :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže děkuji Filipmarovi :notworthy: a jsem spokojen na 50% :rolleyes: a modrá je dobrá. příští středu 29.8.2012 se tam zastavím nebo kolega. Tímto případní odpadlíci prosím Vás ještě o šedou. A o modrou je zájem viz níže.

Ricous tobě také velké díky a to i za tu velkou trpělivost!!!

 

Náhradníci:


  1.  
  2. Pikec 1ks - šedá
  3. Vraby 1ks - modrá
  4. Skargard 1ks - modrá

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...