Přejít na obsah

KŠILTOVKA CHRONOMAG - OBJEDNAVANI


spiderer

Doporučené příspěvky

Tak včera kolega vyzvedl a já dnes odeslal jednu šedou Filipmarovi. Tímto ještě jednou všem děkuji, včetně Ricouse a jelikož modrá mě stačí, pouštím jako náhradník tu šedou.

Takže:

 

Náhradníci:

Vraby 1ks - modrá

Skargard 1ks - modrá

 

Opravdu všem díky. :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 622
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Zdravím,

 

kde by bylo možno ještě objednat kšiltovku..........

No dle mě se jedině napiš jako náhradník a koncem září uvidíš, aspoň to tu někdo napsal. Když to pročteš mírně zpět (stačí od příspěvku 561), tak asi v brzké době další nebudou. Jelikož Ricous se do toho asi zase jen tak nepustí. Je to, ale jen a jen můj názor. Tak ať ti štěstí přeje :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem lempl, nejsem schopnej se dostat do Prahy. Měl jsem objednány 4 kousky od každé barvy 2. Pouštím tedy po jedné náhradníkům a prosím o trpělivost nebo lépe o číslo účtu kam můžu zaplatit, aby mne nehryzalo svědomí. Bekovky bych si potom vyzvedl příležitostně. Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chlapi já jsem se ZDE ptal, jestli někdo nezvládá vyzvednutí v Praze a nikdo se do měsíce, než jsem je předal Bandimu, neozval...

To je v pohodě, já tam jezdím, jen teď mám v práci fofr a nevychází mi to. Pošli mi prosím č.ú. v sz, já Ti ty kšiltovky vyrovnám a potom se pro ně zastavim.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, no psal jsi různé věci, např. ZDE. No problem, náhradník se tedy snad najde.

No vidíš, doba je zlá a bude hůř. Prostě to rozesílání pro pracovní zatížení nezvládám a manželka už taky neni na mateřský, aby (jako dříve) stíhala poštu...

 

Každopádně platí, že jsou v Chronoshopu a pokud nějaké zbydou po konci září, budou pro ostatní (náhradníci?). A taky platí, že až budu zase požádán, abych je nechal udělat, tak...(znalci Járy vědí) :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Díky Richarde,čepice odebrány a zaplaceny.Prý jsem asi druhý,který si čepice odebral.Tak se kluci nestyďte a hurá ke Kubsonovi.

P.S.Kdybych věděl,že je to skoro naproti Vojenské nemocnice ve Střešovicích,tak už je mám odebrány dávno. :smile_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl dnes vyzvednout čepice, nicméně jsem si nevšiml, že chronoshop už dopoledne nemaká. Protože nevim kdy se zase do Prahy dostanu, čepic se zříkám. Měl jsem celkem 4 od každé barvy 2. Jednoho páru jsem se vzdal již před časem, teď dávám do placu i druhej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...