Přejít na obsah

Rolex GMT Master


romulada

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Keramická luneta co jí mám na DeepSea rozhodně matnější není. Spíš naopak, je lesklá jak sklo, a sebemenší dotek prstu se na ní objeví. Předpokládám, že to bude na nových GMT masterech stejné. Ale zase se nepoškrábe, a vypadá plasticky.

 

To je inovace z louže pod okap, sice se nepoškrábe, ale je furt omatlaná a nečitelná. Řikám, že dou dolu, tedy co se takové té technockouživatelské promyšlenosti týče. Já osobně ji oceňuju, hodinářeský svět je ovšem světem inovace pro inovaci, takže proč vlastně ne?

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je inovace z louže pod okap, sice se nepoškrábe, ale je furt omatlaná a nečitelná. Řikám, že dou dolu, tedy co se takové té technockouživatelské promyšlenosti týče. Já osobně ji oceňuju, hodinářeský svět je ovšem světem inovace pro inovaci, takže proč vlastně ne?

No myslím, že i kdybych jí umatlal kečupem, vazelínou a ještě medem, tak bude pořád čitelná, právě pro to, že čísla jsou vygravírovaná, a ne natištěná. Takže pod jakýmkoli úhlem, i v silném protisvětle, bude čitelná. V tom je její inovace oproti klasickým natištěným, poškrabatelným a lesknoucím se lunetám. Ten fingerprint efekt je tedy určitou daní, za jinak dokonalou lunetu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Keramická luneta co jí mám na DeepSea rozhodně matnější není. Spíš naopak, je lesklá jak sklo, a sebemenší dotek prstu se na ní objeví. Předpokládám, že to bude na nových GMT masterech stejné. Ale zase se nepoškrábe, a vypadá plasticky.

 

je to uplne stejne :-) Upatlani je viditelne na skle, luneta je citelna vzdy.

Upraveno uživatelem OldaA
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Romulado, opět díky za fajn čtení. Musím říct, že můj pohled není moc objektivní (je poznamenán silnou zamilovaností do Rolexu), ale Pepsi jsou nádherný a vydržim se na ně vždycky dlouho koukat. Líbí se mi tenhle klasický tvar pouzdra, mnohem víc než nový typ s širšíma packama pro tah. Kéž by je dělali beze změn, přesně v týhle podobě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...