Přejít na obsah

Diversky Quartz,


Doporučené příspěvky

Zdravím,

chtěl bych zdejší znalce požádat o méně obvyklou radu...

Pořídil jsem si své "definitivní" a "dream" hodinky Omegy Planet Ocean, 45,5 mm (výsledek roční docházky na Chronomag...). Jenže občas v práci vyrazím "ven" a šance ťuknutí a poničení PO je velká. Proto bych rád nějaké rezervy. Automaty už ne, potřebuji takové, které bych měl v šuplíku a v případě potřeby prostě nasadil a šel. Zkoušel jsem styl UZI a Traser, ale bohužel mi nějak nesedí. Rád bych nějaké "divers" - proto jsem si tady nedávno pořídil jedny "quartzky" - viz foto. Ale ty mi zabavila dcera a nechci čekat, až jí přestanou bavit. Rád bych něco v podobném stylu, strop řekněme okolo 5.000,- Kč, odolné, aspoň "nějaká" vodotěsnost, možnost nasadit NATO strap, luneta nemusí být otočná.

Díky

R.

EDIT: zatoulaná fotka

post-3263-1237897572.jpg

Upraveno uživatelem ricous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přesně na takové účely jsme si pořídil Certinu DS Firsty - vodotěsné, safírové sklo, masivní provedení.

Používám většinou na outdoorové aktivity a je pravda, že luneta nebo tah snesou kdejaký úder. Jsou se mou 4 roky a oboustranná ^_^ spokojenost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja myslim ze ochrana omeg ide v pohode vyriesit nejakymi lacnejsimi automatmi napr O&W alebo timefactors a aspon si vyskusas co mechanika znesie,..... ked us sme raz fandovia mechaniky tak se vsim vsudy nie :)

Když já automaty nechci - nemám gril a nechce se mi je seřizovat před každým nošením.

Jinak díky za nástřel - Certina a hlavně Dievas vypadají moc pěkně. Přišla mi přes SZ velmi zajímavá nabídka na primky, takže asi budu patriot (i když s nečeskou Rondou uvnitř).

post-3263-1237973552.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...