Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

Ty SOH mi přijdou vyloženě divné, navitimery pro ženské, proč ne, ale u těch chronomatů mi přijde, že už to prostě nejsou chronomaty. Na videu sice vypadají líp než na produktové fotce, ale stejně to neni ono. Luneta je jak na aquaracerech, vintage tah mi k nim taky moc nejde a nové/staré logo se podle mě hodí spíš na vintage kousky, ale na sportovních nemá co dělat (okřídlené logo bylo nejvíc). Na druhou stranu je fajn zmenšení na 42 mm a datumka na šestce je za mě určitě posun k lepšímu (obecně mě datumky umístěné mezi 4 a 5 na ciferniku ruší)

 

Odesláno z mého Redmi Note 7 pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

To se mi zdá nebo ty SO maj lunetu zkosenou dovnitř? To by se sklem mohlo dělat fajn efekt. Indexy jsou ale divný a podle mě se okoukaj. A nějak jim chybí jistá breitlingovská masivnost.

 

Jinak asi nikdy nepochopím lunety, kde buď barvy nebo indexy se liší v horní a dolní půlce. Proč jsou na Chronomatech minutový indexy 45 až 15...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To se mi zdá nebo ty SO maj lunetu zkosenou dovnitř? To by se sklem mohlo dělat fajn efekt. Indexy jsou ale divný a podle mě se okoukaj. A nějak jim chybí jistá breitlingovská masivnost.

 

Jinak asi nikdy nepochopím lunety, kde buď barvy nebo indexy se liší v horní a dolní půlce. Proč jsou na Chronomatech minutový indexy 45 až 15...

Protože lze 15 a 45 prohodit, jak už jsem psal výše..

post-18811-0-35904200-1587055866_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

57 docela hezký, akorát nevím, proč do nich nedali ten svůj inhouse co má poslední verze SOH

 

Predpokladam z je to hlavne kvoli vyske Tudor calibru. Pri tych 57 sice nie je uvedena vyska puzdra ale vyzeraju byt dost chude... btw nemaju srobovaciu korunku a WR je 100m. Mna skor zaraza preco je to v 42mm. Keby to dali v 39 alebo 40 tak by som im to asi zozral aj s navijakom ale naco robit vintage throw back model v rovnakom formate ako modernu interpretaciu ktore je 42mm. Podobne ako TAG aj Bretling si chcel asi spravit svoje BB58 ale ja to tam nevidim... Mozno zmenim nazor ked ich uvidim na zivo...

 

 

Neviem, asi sa budem opakovať, ale u všetkých troch modelov mi chýba "maskulinita", kvôli ktorej som si kedysi kupoval BfB, mal 3x avenger a chronomat. Nový Chronomat mi pripomína skôr Aikon od ML a Navi bez chrona mi nehovorí nič už od začiatku.

 

Pozri si ich webcast a tam ti CEO vysvetli kde je maskulinita... :D Asi okolo 5:45 sa na to sustredi. Tiez ti niekolko krat zopakuje ze Breitling je Cool a Relaxed... len aby sa nezabudlo lebo z hodiniek to velmi citit nie je. Tak zly marketing od velkej znacky som uz davno nevidel...

Upraveno uživatelem Vortex-Tempus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...