Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nádhera, konečně zase něco tradičního - narvanej dial s velkejma ukousnutejma číslicema, kotva na sekundovce, křídla, brajtlajt, barvičky. Je škoda že to nemají rovnou s překlápěcí sponou, ale asi by se to moc prodražilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

To je nějaká novinka nebo něco staršího, nevíte? Moc se mi ale nelíbí ten tvar subciferníků a ani barevné provedení. Ale pouzdro to jooo :rolleyes:!

Breitling Chronomat AB011012/BF76 Breitling Watch Review - YouTube

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 minutami, Radek Cigi napsal:

To je nějaká novinka nebo něco staršího, nevíte? Moc se mi ale nelíbí ten tvar subciferníků a ani barevné provedení. Ale pouzdro to jooo :rolleyes:!

Breitling Chronomat AB011012/BF76 Breitling Watch Review - YouTube

 

stara ale nadherna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

me se na tom nelibi to zariznuti mezi nozkama a pouzdrem. 30m metru vysvetlil Kern na instaci tak, ze prej lidi se vetsinou potapi do max 10m 🙂 evidentne nejak nechape pojem WR. 

osobne me to nejak nerajcuje.

ale pro me je to mimo jine no-go kvuli tomu ze s tou kuzi muzete mit bud trnovku, coz je nepohodlny, nebo totalne nechutnou a designove zprasenou preklapecku, ktera z toho dela cinskej produkt nejhorsiho razeni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na mne kdyz minulej tejden vyskocily, tak sem si trosku zahnedil gate. Jako ja vylozene nemam rad znacku Breitling, ale tohle je fakt TOP! (pun intended). Taky jsem se pozastavil nad tou WR a taky bych si asi odpustil oboustranny AR coating na klenutym safiru (to je jen moje prakticka preference), ale jinak jsou epesni a i ten safir je fajn. Cena je teda dost mimo (navic bez tahu...), ale designove moc povedena vec. Z In benzin napisu na mne troooosicku dejcha takova malinko eltonovina, jesi si rozumime...

Pred par lety jsem se pri cestovani po svete nekde zastavil v nejakym novym stanku B, asi to bylo na letisti Zurich nebo nekde tam... Zrovna vydali novej katalog s MENSIMA hodinkama a taky tam meli vystaveno dost starych vintage kousku, cely to pusobilo velice prijemne vcetne personalu, tak sem si rikal Aha, ze by B udelalo krok spravnym smerem? No a ted tu mame tohle. Zeuse (plus zorro teda taky) s panda cifrem. 

Upraveno uživatelem feltharg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...