Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

Konečně po dlouhé době musím říci, že je něco od Breitlingu hezké. Dokonce i přemýšleli a ty kraje indexů neudělali v chromu (jako má modrá a černá verze) ale tmavé, aby byly čitelné. I když bych bílej cifr nikdy nechtěl, tak je to hezký. Palec nahoru.

 

Upraveno uživatelem Radius
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po 2 týdnech...

panebože, právě vydali další odfláknutý Top Time kousky postavený opět na Sellitě. Pokud někomu kdysi připadalo, že B má mnoho referencí, tak teď to dosahuje novejch oblačnejch výšek. Plus ještě novinka, místo zkurvenýhoB máme nový důchodcovský logo. Super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
V 9. 5. 2021 v 9:22, JoyStick napsal:

Vtipny je, ze ta DNA Breitlingu je prave v ty Premier (jak Ty pises - retro) rade. :)

Za me je todle strasny, Premier naopak uspech stoleti a ty novy varianty (salmon napr) mam zarazeny na “what to get” listu. :)

Tak se vracim ke svymu postu a salmon sem si tuhle sobotu dopral. :)

698678A7-6F74-4697-B41A-8AFC6B98828E.thumb.jpeg.5f6fa1426bdafc2bf782bad1899f2171.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

 

Me se libi titanove Seawolfy s cisly. Akorad jsem idiot - uplne nove nejsou.. ale nevim proc jsem o nich nevedel? Myslel jsem, ze ty stranky i katalog mam celkem sjety🤔. No ale Youtube ma rok stary videa.. Jak mi to uniklo? 

 

43186FF8-CA64-44CF-9838-7C821DBDE9C7.png

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 24. 10. 2021 v 18:02, JoyStick napsal:

Tak se vracim ke svymu postu a salmon sem si tuhle sobotu dopral. :)

698678A7-6F74-4697-B41A-8AFC6B98828E.thumb.jpeg.5f6fa1426bdafc2bf782bad1899f2171.jpeg

Tyhle jsou fakt pecka, mimochodem M. Vaňha, (krypto - mág), je na videu o B vyzdvihuje do nebes.. 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 56 minutami, Delawer napsal:

Takovy blby dotaz, kdyz to vidim, ale...... Breitling pouziva stale oba znaky? Tim myslim jen to psaci B, ktere je hrozne pac mi pripomina ex.tchyni 😄 a pak ten super znak - kridla a kotva? Mel jsem za to, ze uz jedou jednom v Becku, ale kdyz jsem tu videl SO a Avenger, tak nevim 🤷🏼‍♂️

B je původní znak a přišel s tím Breitling ještě před Kernem (SOH v roce 2007). 
 

Nicméně křídla a kotva zůstane pro sportovní modely a u některých bude k dispozici obojí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Křídla jsou nejlepší, klasika od Breitlingu a třeba u Navitimeru když tam nejsou, tak to vypadá divně, na druhou stranu u SOH je to Béčko tak nějak samozřejmostí a nedovedu si představit křídla, lépe to koresponduje s tím retro vzhledem..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...