Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 29. 3. 2022 v 16:49, Peta-Biker napsal:

Az je uvidíte naživo, budete koukat...

Ty už jsi je viděl? Nevím, co si o nich myslet. Asi se mi líbí víc klasický Navitimery, ale chce to vidět.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 29. 3. 2022 v 16:45, MichalSVK napsal:

Kiezby bola 41mm klasicka cierno biela verzia sakra. Krasne su. Skoda 30m ale tak luneta nepusti..

Raz som sa o Navitimeroch bavil v butiku s predavacom a tiez som mu povedal ze skoda ze je tam len 30m. Povedal mi ze uz sa na to pytali a priama odpoved bola ze tie hodinky vydrzia bezproblemov aj povrchove plavanie ( myslim ze to tu aj niekto riesil ze s nimi spadol do bazena a nic ). Problem vsak je ze na lunete je tesnenie ktore sa otacanim opotrebuje a casom vodotesnost klesa a aby neboli reklamacie mozno na 50 pripadne 100 m tak tam dali len tych 30 . 🤷🏻‍♂️Inak info od maja Breitling zdrazuje. 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Měl jsem možnost teď porovnat u pana Hanáka v Brně - nové Navitimery vs starší s Etou. Těch detailů, rozdílů je tam opravdu několik.

logo, luneta, vroubky, vypouklý safir, korunka, nožky, jiná spona. Jinak vypadají skvěle! Ale někdo má raději starší generací, někdo novou a tak to má asi být. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...