Přejít na obsah

NEW BREITLING


PhoeniX

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 416
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

  • po měsíci...

mě se to líbí, krom toho nudnýhoB. ale podle mě tenhle styl každý dva měsíce chrlit úplně nový série totálně odlišnýho designu, pásků a spon devalvuje tu značku, takže bych ani neřek mikrobrand, ale naopak homagebrand, kterej ušije cokoliv co někde uvidí. mohli by si udělat na webu klidně něco jako "libovolný hodinky na míru" a člověk by si naklikal a složil cokoliv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teď to na mě vyskočilo, a jsem celkem v rozpacích 

Screenshot_2022-06-30-20-36-33-964_com.instagram.android.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle se mi vůbec nelíbí, nemá to nic společnýho s Breitling. Vím, že doba jde dopředu a věci se inovují, ale tohle se nějak nepovedlo a to jsem velký fanda značky. Působí na mě tak nějak lacině a tuctově.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Luky napsal:

Tak tohle se mi vůbec nelíbí, nemá to nic společnýho s Breitling. Vím, že doba jde dopředu a věci se inovují, ale tohle se nějak nepovedlo a to jsem velký fanda značky. Působí na mě tak nějak lacině a tuctově.

Oni ale čerpají z nějakého historického modelu, mají to, myslím, i na instagramu. Mně se to líbí. Ale křídla bych tam taky raději... :) 

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, Micey napsal:

Tyyyyyvoe! Se mi to normalne uchylne libi. Akorat kridla by to chtelo. Odkud si cerpal? ..“Pravda”.. No nic:)

 Tusime jestli tam neni ten Tudor strojek a kolik za to chtej?

Zpravy, ze to bude, jsem mel uz asi mesic zpatky od AD, ale neznal jsem podobu. Ta na me vyskocila v nejakem vlakne na nejakem zahranicnim foru a vzhledem k tomu, ze to docela korespondovalo s tim, co maji na instagramu, tak jsem si rekl, ze by to mohlo byt real a hodil jsem to sem... :)  Ani v tom zdrojovem vlakne o tom nic dalsiho nevedeli. Ale tipuju, ze v nejblizsich dnech budeme vedet.

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta cena je ovšem celkem přestřel, však to je skoro 1,5 retailu Tudor Black Bay s inhousem, a toto má rebrandovanou ETu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty vole, fakt jenom eta. Ale aspoň lug to lug u 42mm je o dost lepší než u těch starších (tam byl 50,5, nebo kolik, teď je 47,7 a těch 50,5 mají až 44mm)

 

A dívám se dobře, že u tahu spona sice docela široká, ale s mikroregulací?

Upraveno uživatelem Tichus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Tichus napsal:

Oni ale čerpají z nějakého historického modelu, mají to, myslím, i na instagramu. Mně se to líbí. Ale křídla bych tam taky raději... :) 

Teď jsem to viděl, je to jak říkáš, ale pořád se mi to nelíbí😃. Ono vůbec Breitling se vrací do historie, Chronomat, Navitimer a teď už i SO😃. Zase jim chválím tu sponu, ta se mi líbí🙂. Třeba naživo budou gut, kdo ví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za mě, je to síla, ale cílovku si to určitě najde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 hodinami, Dantechno napsal:

To vypada jak od nejakeho microbrandu...

 

Přesně to samý mě napadlo, hned, jak jsem je viděl... 

Spona na tahu je asi tak to jediný, co se mi na nich líbí. Jo, ještě L2L u 42 mm.

Tady je video: 

 

 

Upraveno uživatelem Ohm-Aztec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...